Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Carrefour rozszerza dostępność usługi Scan&Go. Automatyczne zakupy teraz w 35 sklepach w kraju

Usługa umożliwia samodzielne skanowanie produktów i płatność mobilną w aplikacji z Masterpassem

Polski oddział francuskiej sieci handlowej poinformował dzisiaj o rozszerzeniu usługi Scan&Go. Od teraz jest ona dostępna w kolejnych 30 placówkach Carrefour w wielu miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Bydgoszczy, Szczecinie, Białymstoku, Gliwicach, Kaliszu, Jaworznie, Koninie, Puławach czy Dębicy. Łącznie przy pomocy Scan&Go klienci Carrefoura mogą już robić zakupy w 35 super- i hipermarketach.

Przeczytajcie także: Druga aplikacja dla klientów Carrefoura

Scan&Go to rozwiązanie, które ma zmniejszyć kolejki do kas. Kupujący mają możliwość samodzielnego skanowania produktów i płacenia za nie za pomocą smartfona. Aby skorzystać z możliwości Scan&Go, użytkownik musi mieć zainstalowaną na swoim telefonie aplikację "Mój Carrefour". Dzięki niej może dodawać kupowane artykuły do wirtualnego koszyka, a później podejść do specjalnie oznaczonej kasy z wygenerowanym w aplikacji kodem i zapłacić w preferowany przez siebie sposób, m.in. kartą lub dokonać płatności mobilnej korzystając z elektronicznego portfela Masterpass od Mastercarda.

Przeczytajcie także: Amazon Go już działa

Z okazji wdrożenia Scan&Go w kolejnych sklepach Carrefour wraz z Mastercardem przygotował promocję. Wszyscy klienci którzy skorzystają z nowej usługi oraz płatności mobilnej Masterpass, otrzymają w aplikacji eBon w wysokości 10 zł, jeśli w sklepie zakupią produkty za minimum 30 zł. Natomiast z zakupami przez aplikację eksperymentują także konkurencyjne dla Carrefoura sieci handlowe. Np. brytyjskie Tesco testuje rozwiązanie o nazwie Scan&Shop.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies