Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mPay i Mastercard ponownie oferują bilety za 1 zł. Teraz w sześciu miastach

Niższe ceny za przejazd komunikacją miejską obowiązują przy zakupie biletu w aplikacji i zapłaceniu za niego kartą zarejestrowaną w portfelu Masterpass

Tym razem promocja mPay i Mastercarda dotarła do Białej Podlaskiej, Świnoujścia, Zgierza, Żywca, Łomży oraz Leszna. W tych miastach bilet w aplikacji mPay kosztuje 1 zł pod warunkiem, że zapłacicie za niego kartą zarejestrowaną w portfelu Masterpass.

Przeczytajcie także: Nowy system biletowy w Bydgoszczy już w październiku

W Lesznie za pomocą aplikacji tego operatora można kupować bilety jednorazowe, a w Łomży jednorazowe, dobowe godzinowe, dziesięciodniowe oraz miesięczne. Natomiast promocją objęte są bilety MZK Leszno i MPK Łomża, których standardowe ceny nie przekraczają 3 zł. W czasie trwania akcji mPay i Mastercard pokrywają różnicę w cenie biletów, przy czym suma rabatów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł. Z promocji mogą korzystać posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

Przeczytajcie także: W mPay Bilety do TPR za 1 zł

mPay już kilkakrotnie wspólnie z Mastercardem oferował bilety komunikacji miejskiej po obniżonej cenie. Firmy promują w ten sposób płatności mobilne. mPay jest prekursorem takich płatności na polskim rynku. Działa od 2003 r., a od kilku lat oferuje aplikację na smartfony umożliwiającą zakup biletów komunikacji miejskiej czy wnoszenie opłat za parkowanie.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies