Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego za 1 zł. Nowa promocja mPay i Mastercarda

Aby otrzymać jedną z 20 tys. wejściówek, trzeba ją kupić w aplikacji mobilnej i zapłacić dowolną kartą przypisaną do portfela Masterpass

Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego są dostępne w aplikacji mobilnej mPay od pierwszej połowy lipca tego roku. Mogliście o tym przeczytać w serwisie Cashless w tym tekście. Właśnie ruszyła promocja mPay i Mastercarda, dzięki której, wejściówki do TPN możecie kupić nie tylko bez kolejki, ale też znacznie taniej.

Przeczytajcie także: Bilety w aplikacji BGŻ BNP Paribas

Promocją objęte są bilety jednorazowe normalne i ulgowe, które zazwyczaj kosztują odpowiednio 5 zł i 2,5 zł. Można je kupować za 1 zł, jeśli skorzystacie z aplikacji mPay i dowolnej karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Użytkownicy mPay mogą nabywać wejściówki wielokrotnie aż do wyczerpania puli 20 tys. sztuk, nie dłużej jednak niż do końca 2018 r. W ramach jednej transakcji można kupić pięć biletów w promocyjnej cenie.

Karty płatnicze z logo różnych banków i organizacji płatniczych można zarejestrować w portfelu Masterpass także bezpośrednio w aplikacji mPay lub po zalogowaniu się na stronie tego operatora.

Przeczytajcie także: Bilety w aplikacji Raiffeisen Polbank

mPay przyzwyczaił już użytkowników swojej aplikacji do promocji. Poprzednio także wspólnie z Mastercardem oferował w atrakcyjnej cenie bilety komunikacji miejskiej. Spółka jest prekursorem płatności mobilnych na polskim rynku. Działa od 2003 r., a od kilku lat oferuje aplikację mobilną na smartfony umożliwiającą płatności m.in. za bilety komunikacji miejskiej czy za postój w miejskich strefach płatnego parkowania.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies