Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kolejne zmiany w aplikacji Mobilny Portfel Raiffeisena. Bilety, parkingi a wkrótce mobilna autoryzacja

Nowa wersja aplikacji Raiffeisen Polbanku jest dostępna od kilku tygodni. W poniedziałek znajdą się w niej następne funkcje

Jak wynika z dzisiejszego komunikatu prasowego Raiffeisen Polbanku, w poniedziałek 9 lipca w marketach App Store i Google Play znajdzie się aktualizacja aplikacji Mobilny Portfel. Najnowsza wersja apki, która w obecnej postaci dostępna jest od 20 czerwca, zawierać będzie kilka dodatkowych funkcji. Wśród nich najważniejszą wydaje się być możliwość kupowania biletów komunikacji miejskiej oraz wnoszenia opłat za parkowanie w płatnych strefach. Usługa zostanie wdrożona wspólnie z operatorem aplikacji moBiLET.

Przeczytajcie także: Nowa wersja Mobilnego Portfela już dostępna

Wśród funkcji już dostępnych w apce Mobilny Portfel wymienić trzeba m.in. płatności Blik, możliwość dodawania kart do Google Pay i Apple Pay, czy korzystania z wymiany walut i programu zakupowo-lojalnościowego #korzystaj. Aplikacja Raiffeisen Polbanku pozwala również na pełne zarządzanie rachunkiem osobistym. Wkrótce w aplikacji przygotowanej wspólnie z firmą Efigence pojawi się m.in. Mobilna Autoryzacja czy powiadomienia push.

Przeczytajcie także: Getin wchodzi do systemu Express Elixir

Przy okazji dzisiejszego komunikatu Raiffeisen Polbank przypomina, że do jesieni bieżącego roku klienci mogą jeszcze korzystać ze starej aplikacji Mobilny Bank. Apka ta od dłuższego czasu nie jest już jednak rozwijana i wkrótce ma zostać wyłączona. Decyzja w tej sprawie podjęta zostanie być może już po połączeniu z BGŻ BNP Paribas, który zamierza przejąć większość aktywów austriackiego banku w Polsce.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies