Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kolejny bank wchodzi do systemu Express Elixir. Szybkie przelewy od sierpnia w ofercie Getinu

Użytkownicy podstawowego rachunku w tym banku zapłacą za ekspresowy przelew 5 zł

Czytelnicy Cashless będący klientami Getinu donoszą, że otrzymali korespondencję na temat wprowadzanych do oferty banku zmian, jakie mają zacząć obowiązywać od sierpnia. Jedną z nowości mają być przelewy natychmiastowe realizowane za pośrednictwem systemu Express Elixir. Informację tę potwierdziło biuro prasowe Getinu.

Przeczytajcie także: Rekord systemu Express Elixir

Rzecznik prasowy instytucji Artur Newecki podał, że klienci będą mogli zlecać przelewy Express Elixir od początku sierpnia. W przypadku posiadaczy Konta Proste Zasady każda tego typu transakcja będzie kosztowała 5 zł. Natomiast klienci bankowości osobistej w okresie promocji trwającej do 1 czerwca 2019 r. pierwsze trzy przelewy w miesiącu dostaną gratis. Później wszystkie będą ich kosztować po 5 zł. Natomiast klienci Noble Banku przelewy ekspresowe dostaną bez opłat na stałe.

Przeczytajcie także: BZ WBK wprowadza kartę wielowalutową

Getin to kolejny w ostatnim czasie bank, który wprowadził do oferty przelewy w systemie Express Elixir. Niedawno podobnie uczynił Citi Handlowy a jeszcze wcześniej m.in. BGŻ BNP Paribas i PKO. Obecnie w systemie znajduje się kilkanaście największych banków na polskim rynku. Między innymi dzięki temu system notuje dynamiczne wzrosty transakcyjności. Tegoroczny czerwiec był rekordowy zarówno pod względem liczby (ponad 940 tys. przelewów) jak i wartości transakcji (ok. 2,4 mld zł).

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies