Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość w bankowości elektronicznej Millennium. Ruszyła platforma do obsługi umów leasingu

Do nowego rozwiązania mają dostęp zarówno klienci banku jak i spółki Millennium Leasing

Millennium podkreśla, że dzięki tej nowej opcji klienci banku jak i jego firmy leasingowej mogą obsługiwać produkty bankowe i leasingowe po zalogowaniu się na swój firmowy rachunek.
Przeczytajcie także: Millennium rusza z mobilną autoryzacją
Bank informuje, że eBOK leasingowy pozwala na realizację płatności, monitorowanie zobowiązań oraz obsługę formalną. Firmy mogą korzystać z takich funkcji jak: lista umów, harmonogramy umów, lista faktur (rozrachunki); szczegóły faktur (rozliczenie płatności), prezentacja ubezpieczeń, zarzadzanie fakturą elektroniczną, opłaty dodatkowe i dostęp do skrzynki wiadomości. Platforma pozwala również na ustawienia powiadomień SMS informujących o wystawionej nowej fakturze, zbliżającym się terminie wymagalności i przekroczonym terminie spłaty. Wspólni klienci obydwu instytucji, czyli banku i spółki leasingowej, mają w serwisie możliwość spłaty rat za leasing.

Andrzej Gliński z zarządu Millennium, zapowiedział rozszerzanie serwisu internetowego Millenet o kolejne funkcje przydatne dla firm, a w przypadku modułu leasingowego o bardziej złożone rozwiązania jak szersza obsługa ubezpieczeń czy możliwość zamawiania dodatkowych usług.
Przeczytajcie także: Sprawili, że leasing stał się metodą płatności w internecie
Przypomnę, że pod koniec grudnia bank Millennium uruchomił moźliwość mobilnej autoryzacji oraz chatbota w aplikacji na urządzenia z systemem Android, który pozwala na głosowe lub tekstowe zlecanie kilku czynności na rachunku, m.in. wykonanie przelewu.
KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies