Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Sprawili, że leasing stał się metodą płatności w internecie. LeaseLink nominowany do tytułu Fintech Future

Zwycięzca zostanie ogłoszony już w przyszłym tygodniu

7 czerwca odbędzie się w Warszawie pierwszy Cashless Fintech Evening powered by Mastercard. Podczas wydarzenia zostanie m.in. zaprezentowana Mapa Polskiego Fintechu. Ma to być kompleksowe opracowanie na temat firm działających w polskiej branży fintech. Do pomocy przy realizacji projektu redakcja Cashless zaprosiła fundację Fintech Poland oraz firmę doradczą Accenture.

Przeczytajcie także: IgoriaCard z szansą na tytuł Fintech Future

Natomiast na podstawie danych zebranych podczas opracowywania Mapy Polskiego Fintechu nominowano kandydatów do tytułów Fintech Roku (firma, której w ostatnim czasie udało się osiągnąć największy postęp w rozwoju) oraz Fintech Future (firma, która ma największy potencjał na najbliższą przyszłość). Poznaliście już wszystkich kandydatów nominowanych w pierwszej kategorii. To firmy: Bacca, Kontomatik, Kredytmarket, Polski Standard Płatności i SkyCash. Zaprezentowałem już także trzech kandydatów do tytułu Fintech Future. To Billon, Braintri i IgoriaCard. A dziś pora na czwartego, czyli LeaseLink.

LeaseLink oferuje usługę, która umożliwia właścicielom głównie małych i średnich firm kupowanie produktów w internecie w leasingu. Cały proces składania wniosków odbywa się online. Operator usługi zapewnia, że procedura związana z oceną sytuacji finansowej klienta zajmuje kilka minut. Za pomocą LeaseLink można kupować wszelkie środki trwałe o wartości min. 500 zł.

Przeczytajcie także: Zbliżeniowo wcale nie musi oznaczać, że przez NFC

LeaseLink jest dostępny jako metoda płatności w wybranych sklepach internetowych i platformach handlowych, m.in. na Allegro. Z oferty można też skorzystać bezpośrednio na stronie internetowej operatora serwisu. LeaseLink to korzyści nie tylko dla kupujących, ale i sprzedających – od razu po decyzji leasingowej dostają płatność za produkt i nie ponoszą z tego tytułu dodatkowych prowizji.

To tyle na temat LeaseLink w tym momencie. Przypomnę, że zdobywcę tytułu Fintech Future, podobnie jak tytułu Fintech Roku poznacie podczas Cashless Fintech Evening powered by Mastercard 7 czerwca, czyli już w przyszłym tygodniu. Przedsięwzięcie, oprócz sponsora tytularnego, zdecydowały się wesprzeć firmy: Visa, BGŻ BNP Paribas, Vivus, PayU, Bancovo, Braintri oraz Efigence. Partnerem medialnym projektu jest magazyn My Company. Prezentacja ostatniego nominowanego do tytułu Fintech Roku już jutro.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies