Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Powstaje Mapa Polskiego Fintechu, na której nie może Was zabraknąć. Zgłoście swoją firmę!

Ankiety gwarantujące Wam miejsce na Mapie Polskiego Fintechu oraz dające szansę otrzymania nagrody można wypełniać jeszcze tylko do końca tego tygodnia

Mapa Polskiego Fintechu ma być najbardziej kompleksowym na polskim rynku opracowaniem dla i o branży fintech. Znaleźć się w niej mają informacje na temat wszystkich działających nad Wisłą firm oferujących usługi z zakresu nowoczesnych technologii w finansach. Redakcja Cashless o merytoryczne wsparcie przy pracy nad tym projektem poprosiła fundację Fintech Poland oraz międzynarodową firmę doradczą Accenture.

Przeczytajcie także: Raiffeisen Polbank sprzedany

Mapa będzie narzędziem pomocnym np. dla krajowych i międzynarodowych inwestorów szukających ciekawych projektów we wskazanym obszarze, managerów firm finansowych potrzebujących rozwiązań technologicznych dla reprezentowanych przez siebie organizacji, startupowców analizujących sytuację rynkową przed rozpoczęciem nowej działalności w obszarze fintech, wreszcie dla konsumentów pragnących znaleźć alternatywę dla usług finansowych, z których korzystają. Na podstawie danych zebranych podczas prac nad Mapą Polskiego Fintechu wybrane firmy zostaną nominowane do nagrody Fintech Roku oraz Fintech Future. Zwycięzców wybierze kapituła złożona ze znanych ekspertów i managerów finansowych.

Przeczytajcie także: Resort finansów zmienia zdanie w sprawie kryptowalut

Przedsięwzięcie to nie uda się jednak bez Waszej pomocy. Jeżeli pracujecie w firmach oferujących usługi z zakresu fintech lub sami posiadacie taki biznes, nie może Was zabraknąć na Mapie Polskiego Fintechu. Stąd prośba redakcji Cashless o wypełnienie prostej i bezpłatnej ankiety. Zabierze Wam to najwyżej kilkanaście minut i zagwarantuje, że logo Waszej firmy znajdzie się na Mapie Polskiego Fintechu. Jeżeli uważacie, że powinniście na niej być, wyślijcie e-mail na adres kontakt@cashless.pl ze słowami "MAPA FINTECH" w tytule. Otrzymacie dostęp do ankiety online wraz z instrukcją jej wypełnienia. Zgłoszenia do pierwszej edycji Mapy Polskiego Fintechu można przysyłać jeszcze tylko do końca bieżącego tygodnia. Gorąco zachęcam.

KATEGORIA
TEMAT DNIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies