Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Z tą kartą nie musicie bać się kosztów przewalutowań płatności za granicą. IgoriaCard nominowana do tytułu Fintech Future

Zdobywcę wyróżnienia poznacie 7 czerwca podczas Cashless Fintech Evening powered by Mastercard

Już za tydzień odbędzie się pierwszy Cashless Fintech Evening powered by Mastercard. W jego trakcie zaprezentowana zostanie Mapa Polskiego Fintechu, czyli najbardziej kompleksowe opracowanie na temat branży fintech w Polsce. Do współpracy podczas prac nad tym projektem redakcja Cashless zaprosiła fundację Fintech Poland oraz firmę doradczą Accenture.

Przeczytajcie także: Dzięki nim blockchain może trafić pod strzechy

Natomiast na podstawie danych zebranych podczas przygotowywania Mapy Polskiego Fintechu nominowano kandydatów do tytułów Fintech Roku oraz Fintech Future – po pięciu w każdej z tych kategorii. Poznaliście już wszystkich nominowanych do tytułu Fintech Roku. Są to: Bacca, Kontomatik, Kredytmarket, Polski Standard Płatności oraz SkyCash. Pisałem też już o dwóch kandydatach w kategorii Fintech Future, to jest o Billonie i Braintri. Dziś pora na trzeciego – firmę Igoria Trade i jej projekt IgoriaCard.

IgoriaCard to rozwiązanie, które przypomina mi nieco modnego w Europie Revoluta. W skład związanego z nią pakietu usług wchodzi internetowy serwis transakcyjny (w przyszłości ma być także aplikacja mobilna na Android i iOS) do zarządzania limitami, historią płatności, itd., 17 bezpłatnych rachunków walutowych dla najważniejszych walut, dostęp do platformy wymiany walut oraz wspomniana karta zbliżeniowa Mastercard. Może ona występować jako plastik oraz w formie wirtualnej, przydatnej np. w trakcie zakupów internetowych.

Przeczytajcie także: Jiffee nominowane do tytułu Fintech Future

Rachunek karty zasilić można z innej karty lub przelewem z jednego z 40 banków z Polski, Czech, Słowacji, Irlandii, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Igoria chce sprzedawać karty zarówno klientom indywidualnym jak i firmom, a całą platformę jako white label innym instytucjom, które chciałyby ją oferować pod własną marką. Liczy, że zarobi przede wszystkim na wymianie walut – jej podstawowym obszarem działalności jest znany kantor internetowy – Trejdoo.

Jak już wspomniałem, zdobywcę tytułu Fintech Future, podobnie jak zdobywcę tytułu Fintech Roku, poznacie 7 czerwca podczas Cashless Fintech Evening powered by Mastercard. Przedsięwzięcie to, oprócz sponsora tytularnego, zdecydowały się wesprzeć także firmy: Visa, BGŻ BNP Paribas, Vivus, PayU, Bancovo, Braintri oraz Efigence. Partnerem medialnym wydarzenia jest magazyn My Company. Prezentacja kolejnego nominowanego do tytułu Fintech Future już jutro.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies