Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pasek, który zamienia klasyczny zegarek w gadżet do płacenia. Poznajcie Montblanc Pay

Rozwiązanie opracowane przez firmę Montblanc może zainteresować osoby, które chciałyby płacić zegarkiem, ale nie przepadają za smartwatchami

Jeżeli ktoś z Was stoi przed dylematem, czy założyć do garnituru swój ulubiony klasyczny zegarek czy może jednak smartwatcha z opcją płatności, wkrótce może mieć problem z głowy. Dzięki Montblanc Pay niemal każdy zegarek na rękę będziecie mogli zamienić w gadżet do płatności zbliżeniowych. Aby tego dokonać, wystarczy zakupić pasek pod nazwą Montblanc TWIN Smart Strap wyposażony w specjalny moduł wykonany ze stali z wyświetlaczem OLED i przymocować ów pasek do swojego czasomierza.

Przeczytajcie także: BZ WBK wycofa z oferty karty bankomatowe

Moduł wyposażony jest między innymi w antenę zbliżeniową, która umożliwia płatności bezstykowe. Wcześniej trzeba tylko pobrać na smartfona aplikację mobilną, zarejestrować się, połączyć apkę z modułem na pasku i podpiąć do portfela Montblanc Pay kartę Visa lub Mastercard. Poza płatnościami pasek od Montblanc posiada kilka innych funkcji, np. umożliwia wyświetlanie powiadomień czy liczenie kroków. Urządzenie posiada zabezpieczenia, które dezaktywują płatności po zdjęciu zegarka z nadgarstka.

Przeczytajcie także: Lista odbiorców przelewów P2P w aplikacji Millennium

Pasek można dopasować do każdego rozmiaru. Jednak cena gadżetu będzie dość wygórowana, bo ma wynosić ok. 450 dolarów. Do wyboru będą cztery wersje różniące się kolorem i tworzywem, z którego wykonany będzie pasek. Gadżet od Montblanc dostępny będzie też w dwóch opcjach szerokości – 22 mm lub 20 mm, co ma pozwolić na dopasowanie go do standardowych rozmiarów klasycznych zegarków. W sklepach powinien pojawić się w sierpniu 2018 r. Montblanc Pay będzie stopniowo wprowadzany na kolejne rynki. Na razie nie wiadomo, czy a jeżeli tak to kiedy będzie dostępny dla klientów z Polski.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies