Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Konkurs Cashless! Do wygrania zaproszenia na FutureTech Congress

24 i 25 maja eksperci z całego świata będą w Warszawie rozmawiać o tym, jak przedsiębiorstwa mogą przygotować się do rzeczywistości kształtowanej przez technologie i sztuczną inteligencję

To będzie wielka okazja dla tych, którzy interesują się tematyką fintech i insurtech. Już 24 maja w warszawskich Złotych Tarasach rozpoczyna się FutureTech Congress. Dwudniowe, organizowane przez MMC Polska wydarzenie składa się z trzech bloków tematycznych. FinTech Digital Congress poświęcony będzie technologiom w finansach, płatnościom, tożsamości cyfrowej oraz relacjom sektora finansowego ze startupami. InsurTech Digital Congress stanowić będzie przegląd zagadnień dotyczących technologii w branży ubezpieczeń, blockchain, telematyki czy biometrii.

Przeczytajcie także: Mastercard sfinalizował przejęcie VocaLink

Z kolei BIG DATA: Think Big CEE Congress obejmie tematykę zarządzania dużymi zasobami danych, sztucznej inteligencji w biznesie czy wyzwania stawiane przez unijne regulacje dotyczące danych osobowych. Aktualny program kongresu znajdziecie tutaj. Partnerami przedsięwzięcia są między innymi Visa, Netia, Emitel, Asseco, Grupa Lew i Vivus. Patronat honorowy nad kongresem objęły m.in. Ministerstwo Cyfryzacji, GIODO, UKE, PIIT, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

Przeczytajcie także: Kolejny bank stawia na Android Pay

Cashless jest partnerem medialnym wydarzenia. Dla naszych czytelników mamy dwa zaproszenia. Aby je otrzymać, wystarczy subskrybować nasz Newsletter i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to akurat Wam powinniśmy je podarować. Odpowiedzi wysyłajcie na adres kontakt@cashless.pl do końca dnia w poniedziałek 8 maja. Wybierzemy najciekawsze wypowiedzi, a nagrodzonych powiadomimy wysyłając e-mail.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies