Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowości w aplikacji Revolut <18. Fintechowy bank odświeża ofertę dla dzieci

Najmłodsi klienci Revoluta będą teraz mogli na przykład dzielić wydatki według kategorii, czy odkładać drobne z każdej transakcji

Revolut informuje o nowej wersji aplikacji dla swoich najmłodszych klientów. Pojawią się w niej dodatkowe funkcje. Wśród nich neobank zapowiada "Statystyki", dzięki którym dziecko będzie mogło śledzić swoje wydatki w aplikacji i dzielić je według kategorii. Ma to zachęcać do podejmowania bardziej przemyślanych decyzji finansowych.

Przeczytajcie także: Zobaczcie, które banki oferują karty dla dzieci poniżej 13 roku życia

Kolejna zmiana to znana już z aplikacji dla dorosłych klientów funkcja odkładania drobnych kwot przy okazji zakupów. Cena jest wtedy zaokrąglana w górę do najbliższej liczby całkowitej, a drobne z transakcji przelewane do utworzonego przez dziecko wybranego Pocketu, czyli kieszonki. Bank uważa, że pomoże to dzieciom w szybszym osiąganiu celów oszczędnościowych.

Najbardziej atrakcyjna z punktu widzenia młodych użytkowników aplikacji Revoluta może się okazać zmiana, dzięki której będzie można dostosować wygląd aplikacji do swoich preferencji. Dziecko będzie mogło wybrać tapetę z kolekcji proponowanej przez Revoluta lub wgrać własną grafikę lub zdjęcie.

Przeczytajcie także: Rachunki dla najmłodszych w ING

Opiekunowie lub rodzicie powinni upewnić się, że dziecko pobrało najnowszą wersję aplikacji. Tylko wtedy będzie mogło korzystać z nowych funkcji.

Wygląda na to, że najbliższy rok będzie bardzo ciekawy z punktu widzenia bankowości dla dzieci. Wiele banków zapowiedziało lub już wprowadziło interesujące zmiany w ofertach dla najmłodszych klientów. W lutym Credit Agricole wprowadził Konto dla Ciebie Junior, przeznaczone jest dla dzieci poniżej 13 roku życia. Usługi na najmłodszych zapowiadał VeloBank. Swoje konta dla juniorów mocno promuje też Pekao.

Redakcja cashless.pl przygotowuje kolejną edycję raportu o Bankowości dla dzieci. Opublikujemy go jesienią.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies