Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao zachęca do zakładania rachunków dzieciom. W promocji można w ten sposób zdobyć 200 zł

Dd 1 lutego klienci Pekao będą też mogli składać wnioski o 800+ w bankowości internetowej i mobilnej

Pekao zachęca do zakładania kont dzieciom. Kolejna odsłona promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom" wystartuje 1 lutego 2024 r. Po spełnieniu kilku warunków użytkownik może otrzymać bonus w wysokości 200 zł.

Przeczytajcie także: Kolejna fala zwolnień w fintechach

Instytucja wyjaśnia, że konta dla młodszych użytkowników można założyć bez konieczności wychodzenia z domu – wystarczy zalogować się do aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24 i wejść w zakładkę "Panel rodzica". Tam wybiera się wiek dziecka i produkty, z których podopieczny ma korzystać.

Wspomniane warunki promocji różnią się w zależności od wieku dziecka. W przypadku najmłodszych pociech (do pięciu lat) należy założyć Konto Przekorzystne i skorzystać z promocji do 29 lutego 2024 roku oraz zapewnić na rachunku kwotę powyżej 200 zł na dzień 30 kwietnia 2024 roku.

W przypadku dzieci w wieku od 6 do 12 lat, rodzic powinien aktywować wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay Kids: Konto Przekorzystne, konto oszczędnościowe Mój Skarb, kartę Mastercard PeoPay Kids oraz aplikację PeoPay Kids. Także i w tym przypadku należy skorzystać z promocji do końca lutego. Do 30 kwietnia br. dziecko powinno zalogować się do aplikacji PeoPay Kids oraz zapłacić min. 3 razy kartą lub Blikiem.

Nastolatkom w wieku od 13 do 17 roku życia należy otworzyć Konto Przekorzystne z kartą Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay oraz dołączyć do promocji do 29 lutego br. Do 30 kwietnia 2024 roku podopieczny powinien zalogować się do swojej aplikacji PeoPay oraz zapłacić min. 3 razy kartą Mastercard Debit FX lub Blikiem. We wszystkich przypadkach nagroda zostanie wypłacona na Konto Przekorzystne dziecka do 31 maja 2024 r.

Przeczytajcie także: Są kandydaci do Rady Nadzorczej PKO BP z ramienia Skarbu Państwa

Jednocześnie bank zachęca młodych klientów do oszczędzania. Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dziecka (Mój Skarb) wynosi 7 proc. w skali roku do 5 tys. zł przez pięć miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Promocja jest dostępna do 3 kwietnia 2024 roku.

Warto też wspomnieć, że od 1 lutego klienci Pekao będą mogli składać wnioski o 800+ na nowy okres (2024/2025) w bankowości internetowej i mobilnej.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies