Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ciekawostka dla uczniów i ich rodziców. Klasomat wprowadzi wpłaty Blikiem

W przeciwieństwie do wpłat tradycyjnymi przelewami te Blikiem nie będą jednak darmowe

Klasomat, serwis ułatwiający zarządzanie składkami i zbiórkami klasowymi, wprowadzi ciekawą nowość, czyli możliwość wpłat przy pomocy systemu Blik. Informację na temat takiej nowości rozesłano właśnie do użytkowników Klasomatu. Nowy regulamin, zawierający usługę wpłat Blikiem, zacznie obowiązywać od 1 kwietnia bieżącego roku. W przeciwieństwie jednak do wpłat za pośrednictwem tradycyjnego przelewu, te Blikiem nie będą darmowe. Każdorazowo trzeba ponieść koszt transakcji w wysokości 1 proc. od wpłaty.

Przeczytajcie także: Mała rewolucja w ofercie BPS

Jak wspomniałem, Klasomat to serwis przeznaczony przede wszystkim dla uczniów i ich rodziców a ułatwiający zarządzanie pieniędzmi klasowymi. Często jest to pewnym wyzwaniem, gdyż klasa nie ma własnego rachunku bankowego i w momencie gdy pojawia się konieczność zorganizowania jakiejś zbiórki, najczęściej odbywa się ona gotówkowo albo na rachunek jednego z rodziców. Klasomat ten kłopot eliminuje, a pieniądze zgromadzone na wspólnym koncie klasy mogą być wydawane przez skarbnika za pomocą karty Mastercard.

Przeczytajcie także: Zobaczcie kto wygrał Cashless Pay 2023

Klasomat to jedna z firm, powiązana ze spółką Igoria Trade, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, na rynku NewConnect. Ta sama spółka zarządza też kantorem internetowym Trejdoo oraz oferuje usługę Igoria Card, czyli wielowalutową kartę, kierowaną do klientów indywidualnych oraz firm.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies