Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Użytkowników Igoria Card czekają podwyżki opłat. Dotyczy to klientów indywidualnych i biznesowych

Fintech pobierze większe opłaty m.in. za dostarczenie kurierem plastikowej karty

Spółka Igoria Trade poinformowała, że 1 lipca 2023 roku jej klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, zaczną obowiązywać nowe tabele opłat i prowizji. Ci pierwsi powinni się spodziewać m.in. wyższych opłat za wpłaty przelewem na rachunek operatora Igoria Card prowadzony w banku poza Polską.

Przeczytajcie także: PKO BP nie kupi Banku Pocztowego

Obecnie dla rachunku walutowego w euro wspomniana opłata wynosi 1,5 euro dla systemu SEPA i 8 euro dla pozostałych systemów. Od 1 lipca będzie to jedna opłata: 3 euro. Dla rachunku w dolarach opłata wzrośnie z 2 do 3,5 dolara, a w przypadku rachunku złotówkowego będzie to 20 zł zamiast obecnych 6 zł.

Wzrost opłat za tę usługę dotyczy również klientów biznesowych. Dla rachunków w złotówkach nowa opłata wyniesie 40 zł, podczas gdy obecnie jest to 6 zł. Dla kont w dolarach opłata wzrośnie z 2 do 7 dolarów, a w przypadku funtów opłata wyniesie 6 funtów zamiast 2. Podobnie wygląda to w przypadku innych rachunków walutowych obsługiwanych przez polski fintech.

Użytkownicy indywidualni powinni się też spodziewać nowej opłaty za wysyłkę karty plastikowej kurierem poza UE. Zamiast 130 zł trzeba będzie za nią zapłacić 135 zł. Na terenie UE za tę usługę trzeba będzie zapłacić 110 zł zamiast obecnych 99,90 zł. Takie same zmiany dotyczą usług dla klientów biznesowych.

Przeczytajcie także: Zrzutka.pl ma problem z międzynarodowym serwisem

Na koniec warto przypomnieć, że Igoria Trade to polski fintech, w którego ofercie znaleźć można kartę wielowalutową Igoria Card: imienną lub na okaziciela, plastikową lub w formie wirtualnej. Jej użytkownik może liczyć m.in. na 17 rachunków walutowych, kantor wymiany walut. Oferta jest skierowana np. do studentów czy turystów, a w opcji biznesowej dla pracowników, którzy wydają pieniądze podczas delegacji.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies