Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość w VeloBanku. Usługa Moje Rachunki zbierze w jednym miejscu i ułatwi opłacanie cyklicznych faktur

Partnerem technologicznym rozwiązania jest fintech BillTech

VeloBank udostępnił swoim klientom usługę Moje Rachunki. Osoby, które zdecydują się z niej korzystać, znajdą w bankowości internetowej lub mobilnej informacje o fakturach od różnych dostawców i będą mogły je łatwo opłacić – pojedynczo lub zbiorczo. Partnerem technologicznym rozwiązania jest BillTech.

Przeczytajcie także: mBank podnosi klientom opłaty

Narzędzie jest zintegrowane z prawie 1,5 tys. dostawców usług takich jak: prąd, gaz, internet, telewizja kablowa czy ubezpieczenia. Po aktywacji usługi klient VeloBanku wybiera tych, których faktury chce zaimportować do aplikacji bankowej. Na tym etapie jednorazowo podaje swoje dane logowania do serwisów poszczególnych dostawców, tak aby informacje o wystawianych przez nich fakturach elektronicznych mogły trafiać do usługi Moje Rachunki w banku.

W rezultacie szczegóły opłat automatycznie kopiują się do szablonu płatności, który można w dowolnym momencie zrealizować w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej VeloBanku. Narzędzie przypomni o zbliżających się terminach płatności, a także umożliwi szybkie uregulowanie należności za kilka faktur jednocześnie w ramach koszyka płatności.

Dokumenty od wybranych przez klienta dostawców pojawiają się bankowości elektronicznej automatycznie, a narzędzie grupuje je w trzech kategoriach: bieżące, przyszłe (z terminem zapłaty powyżej 30 dni) oraz już opłacone.

Przeczytajcie także: Są kandydaci do rady nadzorczej PKO BP

Za korzystanie z narzędzia klient dodatkowo nie płaci. VeloBank nie pobiera też prowizji za zwykłe przelewy zlecane poprzez Moje Rachunki. Jeśli klient zdecyduje się opłacić zobowiązanie Express Elixirem, wtedy ponosi standardową opłatę za szybki przelew.

Nowa usługa dla klientów VeloBanku opiera się na rozwiązaniu przygotowanym przez startup BillTech. Jego technologię wykorzystuje także Alior Bank, który oferuje swoim klientom analogiczny agregator rachunków i faktur. Usługa BillTechu jest też dostępna w ramach samodzielnej platformy o nazwie PayAppka (dawniej: rachunki imoje).

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies