Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Rachunki imoje to od jutra PayAppka. Zobaczcie, co jeszcze się zmieni

Od jutra użytkowników serwisu Rachunki imoje obsługiwać będzie Femion Technology – właściciel spółki TryPay

Od jutra platforma Rachunki imoje zadebiutuje w nowej odsłonie pod nazwą PayAppka. Rebranding to efekt zmiany właścicielskiej. W maju ING Bank Śląski poinformował, że rezygnuje z rozwijania tego projektu. Od lipca obsługę użytkowników przejmuje Femion Technology, czyli właściciel spółki TryPay. Technologię cały czas dostarczać będzie fintech BillTech. Więcej na ten temat w tekście ING rezygnuje z platformy Rachunki imoje. Klienci mają czas na akceptację nowego operatora do końca czerwca.

Przeczytajcie także: ING rezygnuje z platformy Rachunki imoje

Tak jak dotychczas aplikacja będzie działała zarówno w wersji webowej, jak i mobilnej, dostępnej w marketach Google Play i App Store. Zmieni się natomiast jej nazwa, layout, a także pojawią się nowe funkcje.

Z platformy mogą korzystać klienci wszystkich banków w kraju i opłacać za jej pośrednictwem rachunki za media, subskrypcje oraz inne usługi opłacane cyklicznie. Dotychczasowa baza usługodawców zintegrowanych z platformą ma być poszerzana, m.in. o kolejnych dostawców mediów, siłownie i kluby fitness, firmy ubezpieczeniowe oraz innych sprzedawców działających w modelu abonamentowym i subskrypcyjnym.

Przeczytajcie także: BillTech będzie współpracować z Mastercardem

Docelowo PayAppka ma natomiast być tzw. superaplikacją do zarządzania finansami osobistymi. Dzięki otwartej bankowości użytkownicy będą mogli połączyć w aplikacji swoje konta bankowe i na bieżąco widzieć własne wydatki z różnych rachunków. – Chcemy, aby PayAppka była aplikacją pierwszego wyboru wśród Polaków do zarządzania swoimi finansami, dzięki której w jednym miejscu klient w intuicyjny sposób opłaci swoje rachunki i zobaczy, jak comiesięczne wydatki wpływają na jego budżet domowy. Chcemy dać klientom również możliwość wyboru najkorzystniejszych ofert telekomów, ubezpieczalni, pożyczek, kredytów oraz kont bankowych – mówi w rozmowie w serwisem cashless.pl Tomasz Baliński, dyrektor ds. rozwoju biznesu w TryPay.

Przedstawiciel TryPay deklaruje, że obecnie korzystanie z PayAppki w podstawowej wersji będzie bezpłatne. Natomiast spółka nie wyklucza wprowadzenia wersji z dodatkowymi płatnymi usługami, takimi jak wypłata na żądanie wynagrodzenia z umowy o pracę czy karta płatnicza wraz z modułem odroczonych płatności.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies