Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior udostępnił klientom agregator rachunków i faktur. Narzędzie powstało we współpracy z fintechem BillTech

W ramach promocji klienci Aliora mogą korzystać z usługi Moje Rachunki za darmo do końca września 2023 r.

Klienci Aliora mogą już korzystać z nowej usługi: Moje Rachunki. Pomaga ona płacić za rachunki i faktury, a także nimi zarządzać. O tym, że taka nowość ma się pojawić, czytelnicy cashless.pl dowiedzieli się jako pierwsi już w zeszłym tygodniu. W związku ze startem usługi bank zaproponował swoim klientom promocję, w ramach której korzystanie z Moje rachunki będzie darmowe do końca września 2023 r. Po tym okresie miesięczna opłata za korzystanie z nowej funkcji systemu ma wynosić 3,50 zł.

Przeczytajcie także: Worldline zainwestował w Softpos.eu

Narzędzie zostało wdrożone we współpracy z firmą BillTech, która jest dostawcą technologii do PayAppki (dawniej: rachunki imoje). Po jednorazowej konfiguracji rozwiązanie samodzielnie monitoruje rachunki do opłacenia, ułatwiając tym samym kontrolowanie terminów oraz wysokości poszczególnych opłat. Zebrane w usłudze rachunki można opłacić pojedynczo lub zbiorczo, jednym kliknięciem. Narzędzie poinformuje również o nowych fakturach, zbliżających się terminach płatności czy o przeterminowaniu należności.

Przeczytajcie także: Zrzutka coraz bliżej ekspansji w Europie

Usługę można uruchomić w aplikacji Alior Mobile lub w serwisie Alior Online. Użytkownik może wybrać z listy ponad 1,3 tys. instytucji te, z których usług korzysta. Znajdzie tam m.in. najpopularniejszych dostawców prądu, gazu czy internetu. Dzięki temu na jego liście płatności pojawią się faktury wystawione przez zintegrowanych dostawców. Z kolei w historii usługi Moje rachunki będzie można zobaczyć wszystkie opłacone faktury, nawet jeśli należność uregulowano w inny sposób niż np. kartą płatniczą lub offline.

BillTech, który jest odpowiedzialny za budowę i wdrożenie funkcjonalności Moje Rachunki, to uczestnik drugiej edycji programu akceleracyjnego Alior Banku RBL_START. W jego ramach startup skorzystał z programu szkoleniowego i mentoringowego.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies