Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Duże zainteresowanie fintechów programem RBL_Start. Alior do 9 października wydłuża przyjmowanie wniosków

Ze względu na duże zainteresowanie startupów 5. edycją RBL_Start, Alior Bank zdecydował się wydłużyć czas na aplikowanie do programu

Jeszcze do 9 pażdziernika startupy mogą zgłaszać się do RBL_Start. – W ostatnim tygodniu przyjmowania zgłoszeń pojawiło się sporo głosów od startupów w sprawie wydłużenia czasu aplikowania do programu. Dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie naboru o kilka dni. Bardzo zależy nam, aby każda firma zainteresowana współpracą z bankiem miała możliwość przedstawienia swojej propozycji. Już na tym etapie naboru widzimy sporo ciekawych rozwiązań, dlatego wybór finalnych uczestników nie będzie łatwy – mówi Michał Kempa, dyrektor Działu Partnerstw Fintech.

Przeczytajcie także: Ruszył nabór do piątej edycji programu RBL_START

Do obecnej, piątej już edycji programu Alior Bank zaprasza przede wszystkim firmy posiadające działające rozwiązanie z obszaru "human-mobile interactions", czyli takie, które mogą poprawić doświadczenia i zwiększyć zaangażowanie obecnych użytkowników aplikacji mobilnych oraz pomóc w dotarciu do nowych klientów. W ramach tej edycji RBL_Start założono 10 tygodni pracy wybranych startupów z ekspertami banku w ramach ścieżki projektowej, mającej na celu wypracowanie i zweryfikowanie modelu wdrożenia. Startup, który zostanie pod tym kątem oceniony najlepiej ma szansę również otrzymać nagrodę pieniężną wynoszącą 10 tys. euro. Dodatkową wartością programu jest wsparcie merytoryczne oraz możliwość nawiązania relacji z partnerami programu, którymi są: PZU, Mastercard, Microsoft oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Przeczytajcie także: Alior udostępnił symulatory dla kredytobiorców

Program RBL_Start realizowany jest od 2018 roku. To jeden z kluczowych projektów wspierających tworzenie innowacji w Alior Banku. – Nieustająco pracujemy nad tworzeniem efektywnej ścieżki współpracy z partnerami zewnętrznymi po to, aby szybciej wdrażać nowe rozwiązania w banku, których beneficjentami będą nasi klienci – mówi Kamila Wincenciak, dyrektorka Departamentu Innowacji i Fintech w Alior Banku.

Wśród uczestników poprzednich edycji programu RBL_Start można wymienić startupy, które w ostatnich latach dynamicznie zdobywają rynki, np. Billtech, Booksy czy PayPo, w które Alior Bank zainwestował w 2018 r.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: FINTECHY, ALIOR

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies