Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ruszył nabór do piątej edycji programu RBL_START. Na jakie startupy w tym roku czeka Alior?

Beneficjentem pierwszej edycji programu był fintech PayPo, działąjący na rynku BNPL

Alior poinformował o uruchomieniu naboru do kolejnej, piątej już edycji programu akceleracyjnego RBL_START. Mogą się do niego zgłaszać firmy z całego świata, oferujące działający produkt lub usługę. Nabór uczestników trwa do 30 września br. Zwycięzcy mogą liczyć m.in. na nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. euro.

Przeczytajcie także: Właściciel PayU przejmuje BillDesk za 4,7 mld dolarów

Bank uściślił, że w tym roku liczy przede wszystkim na rozwiązania z obszaru "human-mobile interactions". Preferowane są pomysły z zakresu poprawy doświadczenia użytkowników aplikacji mobilnych, analizy większej liczby danych o konsumentach i ich zachowaniu, czy nowe metody dotarcia do klienta i zwiększenia jego zaangażowania. Instytucja zwraca także uwagę na kwestie sprzedaży kontekstowej oraz dostępność usług.

Program trwa 10 tygodni. Wybrane podmioty z pomocą ekspertów z różnych dziedzin przygotują profesjonalny biznesplan. Alior zamierza wyłonić dwóch zwycięzców i zaznacza, że poza nagrodą pieniężną program oferuje też możliwość nawiązania współpracy z samym bankiem lub jego partnerami, w tym PZU, Mastercardem, Microsoftem czy Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu.

Więcej szczegółów na temat trwającego naboru można znaleźć na stronie internetowej programu: www.accelerator.aliorbank.pl

Przeczytajcie także: Fundacja Polska Bezgotówkowa ma nową prezeskę

Alior uruchomił własny akcelerator startupów RBL_START we wrześniu 2018 roku, o czym mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl. Do udziału w programie zakwalifikowano wówczas osiem spośród 100 starających się o to startupów. Wśród nich był PayPo – system automatyzujący korzystanie z odroczonych płatności za zakupy internetowe. Na początku 2021 roku bank informował o wyjściu z inwestycji w ten podmiot. Fintech stał się w większości własnością kadry zarządzającej spółką, a Alior chwalił się zyskami ze sprzedaży tego podmiotu.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies