Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ciekawe nowości w aplikacji PeoPay Kids. Pekao kusi rodziców promocją

W aplikacji PeoPay Kids udostępniono też nowe sezony gry edukacyjnej

Pekao poinformowało, że przygotowało kilka nowości dla dzieci korzystających z aplikacji PeoPay Kids. Pierwszą z nich są nowe tła, jakie użytkownicy mogą wybrać, aby bardziej spersonalizować swoją apkę. Nawiązują one do tematyki gamingowej. Jak podaje bank, dzieci chętnie korzystają z tej funkcji – 40 proc. dzieci zmienia tło w aplikacji na wybrane przez siebie, a aż 75 proc. młodych klientów przy wyborze karty decyduje się na plastik z niestandardowym wizerunkiem.

Przeczytajcie także: Santander zaoferuje aplikację dla dzieci

Nowością są także kolejne sezony w grze edukacyjnej dla użytkowników apki. Przypomnę, że w czerwcu Pekao udostępniło w PeoPay Kids grę, w trakcie której dziecko zdobywa wiedzę o finansach, zapoznając się ze scenkami i historyjkami, rozwiązując quizy i wykonując ćwiczenia edukacyjne i zadania, również w świecie rzeczywistym. W grze zaplanowano 10 sezonów, jednak na starcie dostępne były tylko trzy pierwsze. Aby zyskać dostęp do nowych sezonów, gracze muszą jedynie zaktualizować PeoPay Kids.

Przy okazji Pekao podaje, że z PeoPay Kids korzysta 137 tys. dzieci, i zaznacza, że młodzi klienci chętnie oszczędzają w wirtualnych skarbonkach i korzystają ze swojego konta w aplikacji bankowej – logowali się do niej już prawie 15 mln razy.

Przeczytajcie także: Banki spółdzielcze wprowadzają SGB Junior

Aby zachęcić jeszcze większe grono klientów do założenia konta dzieciom, bank uruchomił nową edycję promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", która obowiązuje do 10 grudnia tego roku. Tym razem po spełnieniu określonych w regulaminie warunków do zdobycia jest bonus dla dziecka w wysokości 200 zł, a także możliwość korzystania z konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 6,5 proc. w skali roku (do kwoty 5 tys. zł, przez 5 miesięcy od otwarcia konta). Z kolei rodzic, który założy dziecku konto i kartę z wizerunkiem gamingowym, może otrzymać 8 tys. punktów w programie Bezcenne Chwile, co odpowiada nagrodzie o wartości 100 zł. W tym celu oprócz założenia konta dziecku powinien w ciągu 30 dni od zawarcia umowy zapłacić min. 5 razy kartą Mastercard przypisaną do programu Bezcenne Chwile.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies