Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Miles & More w Pekao już w I kw. 2024 r. Będzie można zbierać mile za transakcje kredytówkami wydanymi przez bank

Mile będzie można gromadzić za transakcje kartami: Kredytową z Żubrem, World Elite Mastercard i Visa Infinite

W I kw. 2024 r. Pekao umożliwi swoim klientom zbieranie punktów w programie Miles & More. To efekt współpracy, którą Pekao nawiązało z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT w maju tego roku, a o której mogliście przeczytać jako pierwsi w serwisie cashless.pl.

Miles & More to największy w Europie program lojalnościowy dla podróżujących liniami lotniczymi. Mile gromadzi się, latając LOT-em oraz innymi liniami partnerskimi sojuszu Star Alliance, ale także korzystając z usług partnerów programu. Można ja następnie wymieniać na różne nagrody i korzyści, w tym bilety lotnicze.

Przeczytajcie także: Pekao z jednolitym paszportem europejskim

Wkrótce uczestnicy programu będą mogli zbierać mile za codzienne transakcje kartami kredytowymi Pekao. Dotyczy to zarówno obecnych, jak i nowych posiadaczy Karty Kredytowej z Żubrem, a także klientów bankowości prywatnej, posiadających karty kredytowe Pekao World Elite Mastercard i Pekao Visa Infinite

Tym samym Miles & More wróci po przerwie do polskiej bankowości. Przypomnę, że wieloletnim partnerem programu był mBank, jednak dwa lata temu instytucja zdecydowała się zakończyć współpracę, o czym więcej możecie przeczytać w tym tekście. Karty pozwalające na zbieranie mil wydawała także organizacja Diners Club, ta jednak wycofała się z polskiego rynku.

Przeczytajcie także: Pekao z pożyczką online również dla nowych klientów

W ramach ciekawostki warto też wspomnieć, że jednym z elementów współpracy między Pekao a LOT-em jest reklama wizerunkowa banku na Boeingu 737 MAX 8 z floty przewoźnika. Samolot oznakowany barwami oraz logo Pekao będzie latał na trasach krótko- i średniodystansowych, a w swój pierwszy rejs wyruszy pod koniec listopada.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies