Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Miles & More wraca do bankowości. Wygląda na to, że punkty w programie będą mogli zbierać klienci Pekao

Wcześniej z uczestnictwa w tym programie lojalnościowym zrezygnował mBank, a użytkownicy kart Diners Club stracili go w wyniku wycofania się organizacji z polskiego rynku

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, program Miles & More wróci do bankowości. Punkty w największym w Europie programie lojalnościowym dla podróżujących liniami lotniczymi będą mogli zbierać użytkownicy kart, prawdopodobnie kredytowych, wydawanych przez Bank Pekao. Na prośbę o potwierdzenie tej informacji biuro prasowe banku Pekao podało, że w najbliższym czasie przekaże komunikat w tej sprawie.

Przeczytajcie także: mBank wycofuje się z Miles & More

Jak wspomniałem, program Miles & More to największy tego rodzaju program lojalnościowy w Europie. Należy do niego kilkanaście linii lotniczych, w tym polski LOT. Umożliwia zbieranie mil, które można następnie wymieniać na różne nagrody i korzyści.

Do niedawna mile w programie można było zbierać nie tylko z tytułu wydatków na podróże lotnicze, przy pomocy kart płatniczych wydawanych przez instytucje finansowe. Wieloletnim partnerem bankowym Miles & More na polskim rynku był mBank. Karty pozwalające na zbieranie mil wydawała także organizacja Diners Club.

Przeczytajcie także: 10 lat aplikacji mobilnej PeoPay

Pierwsza z tych instytucji zdecydowała jednak wycofać się ze współpracy z programem wiosną 2021 r. – więcej na ten temat w tekście mBank kończy obsługę kart z programem Miles & More. Ich użytkownikom zaproponuje inne karty lub wypowie umowy. Natomiast użytkownicy kart Diners Club stracili możliwość zbierania mil po tym, jak organizacja zdecydowała się opuścić polski rynek. Więcej o tym w tekście Ostateczny koniec Diners Club w Polsce. Karty będą działać tylko do końca czerwca 2022 roku.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies