Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa karta kredytowa od Pekao. Jej posiadacze mogą liczyć m.in. na ubezpieczenie zakupów i podróży

Karcie Kredytowej z Żubrem towarzyszą trzy pakiety. W trakcie korzystania z karty klient może zmienić wybrany pakiet za pomocą Pekao24 lub PeoPay

W ofercie Pekao pojawiła się nowa Karta Kredytowa z Żubrem. Jednymi z jej głównych wyróżników są pakiety ubezpieczeń, w ramach których ochronę zapewnia PZU.

Do karty przygotowano trzy pakiety usług: standard, złoty i platynowy. W każdym z nich klient ma zapewnioną ochronę zakupów i transakcji internetowych, dzięki której może otrzymać zwrot kosztów (do 1 tys. zł w pakiecie standard, do 3 tys. w złotym i 6 tys. w platynowym) towaru kupionego przy użyciu karty. Zadziała ona w przypadku jego zniszczenia, uszkodzenia (np. w razie pożaru, zalania domu), utraty w wyniku włamania lub rabunku, a przy zakupach przez internet także w sytuacji, gdy towar okaże się wadliwy lub niezgodny z zamówieniem, a klient będzie miał problem z odzyskaniem pieniędzy od sprzedawcy.

Przeczytajcie także: PeoPay Kids z nowymi funkcjami

W pakietach złotym i platynowym klient otrzymuje również ubezpieczenie turystyczne i NNW na wypadek śmierci. W pakiecie złotym suma ubezpieczenia wynosi 100 tys. zł, a w platynowym 200 tys. zł i można nim objąć jednego towarzysza podróży. Najwyższy wariant zapewnia również usługi assistance w zakresie uprawiania sportów (w tym zimowych) oraz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość korzystania z saloników lotniskowych dla posiadacza karty i jego czterech osób towarzyszących.

Poza ubezpieczeniami Pekao zachwala również inne korzyści dla klientów. Są to m.in. możliwość skorzystania z 10 rat 0 proc. (w zależności od pakietu: do kwoty 1 tys. zł w , do 2 tys. zł i do 3 tys. zł), wielokrotnie w ciągu roku. Z kolei przy większych wydatkach klient może liczyć na obniżenie oprocentowania przy rozłożeniu spłaty na raty (w pakiecie standardowym o 5 proc. względem oprocentowania limitu kredytowego, w złotym o 10 proc., a o 15 proc. w platynowym). Posiadaczom kart szybciej będą się naliczały punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile, a w wyższych wariantach przewidziano również moneyback (zwrot części wydanych środków) za zakupy w internecie i przejazdy autostradami.

Przeczytajcie także: Ostateczny koniec Diners Club w Polsce

W pakiecie standardowym klient nie ponosi miesięcznej opłaty za kartę. Pakiet złoty wiąże się z pobieraniem przez bank 19 zł miesięcznie, a platynowy 39 zł miesięcznie. Z opłat tych można się zwolnić, wykonując w miesiącu transakcje na łączną kwotę 2 tys. (pakiet złoty) lub 3 tys. (platynowy).

Klient może bezkosztowo zmienić pakiet, z którego korzysta, za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji PeoPay. Przy czym na wyższy można przejść w każdej chwili, a na niższy po trzech pełnych miesiącach od włączenia.

A sama karta ma układ pionowy i minimalistyczną grafikę, dostępna jest w kilku kolorach. Jak zaznacza Pekao, w 99 proc. jest produkowana z plastiku z recyklingu. Przypomina o tym symbol widniejący w lewym dolnym rogu. Prawy dolny róg zarezerwowano natomiast dla logotypu Mastercarda.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies