Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao zachęca do zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych. Kusi punktami w programie Bezcenne Chwile

Za zakup ubezpieczenia można dostać do 16 tys. punktów w programie lojalnościowym Mastercarda

Pekao zachęca do zakupu oferowanych przez siebie ubezpieczeń komunikacyjnych. Planuje skusić posiadaczy pojazdów dodatkowym benefitem w postaci punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Przeczytajcie także: Pekao promuje swoją nową pożyczkę

Klienci banku mogą wybrać polisę PZU lub Link4. Umowę zawrą za pośrednictwem aplikacji PeoPay, bankowości internetowej Pekao24, a także telefonicznie lub w placówce. Oferta jest omnikanałowa, co oznacza, że klient może np. zacząć wypełniać wniosek w oddziale, a dokończyć samodzielnie w serwisie Pekao24, albo przeciwnie – zacząć samodzielnie, a w razie potrzeby skorzystać ze wsparcia konsultanta na infolinii. Płatność za polisę można rozłożyć na 12 rat.

W ramach aktualnej promocji klient, który kupi ubezpieczenie PZU lub Link4 za pośrednictwem banku i zapisze się do programu Bezcenne Chwile, może zyskać spory bonus. Do zdobycia jest bowiem nawet 16 tys. punktów do wykorzystania na nagrody z katalogu Bezcenne Chwile, w tym e-vouchery o wartości 200 zł. – Do tej pory punkty w programie Bezcenne Chwile można było zdobywać tylko mając karty debetowe lub kredytowe Mastercard, a od teraz również przystępując do ubezpieczenia, co jest unikalne na polskim rynku – zaznacza Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Pekao.

Przeczytajcie także: Pekao zmienia adres z Grzybowskiej na Żubra

Oprócz obowiązkowego OC klienci Pekao mogą się zdecydować także na wybrane polisy dobrowolne, takie jak AC, NNW, ubezpieczenie szyb, assistance, asystent zdrowotny. Bank zapewnia, że proces zakupu ubezpieczenia jest maksymalnie uproszczony, a klient dostaje od razu do porównania oferty PZU i Link4, które dodatkowo może dostosować do swoich potrzeb.

Ubezpieczenia komunikacyjne i turystyczne można kupować zdalnie w Pekao od zeszłego roku, a w pierwszej połowie tego roku umożliwiono również zakup ubezpieczenia na życie do kredytu hipotecznego.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies