Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao umożliwia zakup polisy na życie do kredytu przez PeoPay lub Pekao24. Ochronę zapewnia PZU Życie

Oferta kierowana jest zarówno do kredytobiorców zobowiązanych do zabezpieczenia polisą spłaty, jak i tych, którzy chcą dobrowolnie zapewnić sobie ochronę

Pekao wprowadziło ubezpieczenia na życie do sprzedaży zdalnej. Kredytobiorcy, którzy są zobowiązani do wykupienia ochrony, oraz ci, którzy chcą się dobrowolnie zabezpieczyć, mogą zawrzeć polisę za pośrednictwem aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24.

Przeczytajcie także: PKO zamyka internetową porównywarkę polis komunikacyjnych

Dostawcą ochrony jest PZU Życie. Ubezpieczenie chroni na wypadek śmierci ubezpieczonego, a także niezdolności do samodzielnej egzystencji na skutek nieszczęśliwego wypadku. Kredytobiorca może wykupić ochronę na 4 lata, a następnie przedłużać ją na kolejne 4-letnie okresy. Sumę ubezpieczenia można ustalić indywidualnie w wysokości udzielonego kredytu lub aktualnego salda zadłużenia.

Ubezpieczenie PZU Życie dla kredytobiorców jest w ofercie Pekao już od kilku miesięcy. Dotychczas można było zawrzeć umowę jedynie w oddziale. Teraz klienci mogą kupić polisę zdalnie albo rozpocząć wypełnianie wniosku np. w placówce, a dokończyć w domu przez serwis transakcyjny. Oferta kierowana jest zarówno do nowych kredytobiorców hipotecznych jak i tych już spłacających takie zobowiązania.

Przeczytajcie także: Europa przejmuje udziały w Millennium Financial Services

Wprowadzenie ubezpieczeń na życie do sprzedaży zdalnej to kolejny krok w zacieśnianiu współpracy między największym polskim ubezpieczycielem a bankiem należącym do grupy PZU. Już wcześniej w sprzedaży zdalnej w banku Pekao udostępnione zostały ubezpieczenia turystyczne i komunikacyjne.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies