Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Z Grzybowskiej na Żubra. Po 30 latach Pekao zmienia adres

Centrala Pekao do budynku przy Grzybowskiej wprowadziła się w 1993 roku

Bank Pekao rozesłał do swoich klientów informację o zmianie adresu siedziby. Od 2 października będzie nim warszawska lokalizacja przy ul. Żubra 1. To znaczące wydarzenie w najnowszej historii Pekao, bo bank do Pekao Tower przy ul. Grzybowskiej 53/57 wprowadził się w 1993 r., a więc 30 lat temu. Budynek przy Grzybowskiej wpisał się w architekturę Warszawy i jest rozpoznawalny m.in. dzięki umieszczonemu na jego szczycie logo banku.

Przeczytajcie także: Czy warto inwestowac w nasiona?

Choć w ostatnich latach centrala Pekao mieściła się w innych budynkach, np. przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie, to adresem rejestrowym pozostawał ten przy ul. Grzybowskiej. Od niedawna władze banku urzędują przy ul. Żubra 1, do którego przeprowadziły się w maju bieżącego roku. Nazwa ulicy to oczywiście nie jest przypadek. Więcej na ten temat w tekście Ciekawostka od Pekao. Bank z Żubrem w logo przeprowadził się do centrali przy ul. Żubra 1.

Przeczytajcie także: Jedna z największych sieci bankomatów znika z polskiego rynku

– Nasz bank dąży do neutralności klimatycznej poprzez wprowadzanie proekologicznych usprawnień w placówkach. Wdrażamy ponadto działania zwiększające atrakcyjność miejsca pracy i zaangażowanie naszych pracowników. To właśnie były czynniki kluczowe, dla których zdecydowaliśmy się na zmianę adresu siedziby – pisze biuro prasowe Pekao na moje pytanie o ostatnie zmiany. Budynek centrali banku został zaprojektowany w duchu biophilic design, czyli przywracania natury do otoczenia człowieka.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies