Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao promuje swoją nową pożyczkę. Wnioski składać można m.in. przez aplikację PeoPay

Instytucja promuje swoją ofertę w kampanii, która trafiła m.in. do stacji telewizyjnych i mediów społecznościowych

Bank Pekao wystartował z kampanią reklamową promującą pożyczki na dowolny cel. Instytucja rozpowszechnia ją za pośrednictwem reklam telewizyjnych i w witrynach swoich oddziałów, ale też w serwisach streamingowych, mediach społecznościowych czy na swojej stronie internetowej. Ze specjalnej oferty można skorzystać do końca br.

Przeczytajcie także: Nowa metoda płatności na platformie TransferGo

Kampania skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów. Bank zachęca w niej klientów, aby "wzięli życie za rogi". Wnioskować można o kwotę od 1 tys. zł do 250 tys. zł na okres maksymalnie 24 miesięcy. Instytucja dodaje, że prowizja za jej udzielenie wynosi 0 zł, a oprocentowanie to 9,45 proc. (w opcji z ubezpieczeniem) lub 11,45 proc. (bez ubezpieczenia).

Pieniądze można pożyczyć tradycyjnie, w placówce banku, ale też za pośrednictwem infolinii, serwisu Pekao24 czy aplikacji PeoPay. Aby skorzystać z oferty w bankowości cyfrowej, we wniosku trzeba wpisać kod promocyjny: TVratka. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej umowę pożyczki można zaakceptować w serwisie internetowym lub aplikacji.

Przeczytajcie także: Nowe ekokarty w ofercie Pocztowego

Warto dodać, że bank umożliwił wnioskowanie o pożyczkę osobom, które nie są jeszcze jego klientami – wystarczy, że złożą one wniosek za pośrednictwem strony internetowej instytucji. Jeśli kwota pożyczki nie przekroczy 7 tys. zł, nowi klienci banku mogą zaakceptować umowę online. W pozostałych przypadkach konieczne będzie udanie się do oddziału.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies