Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kolejna, ostatnia szansa od DNB dla kredytobiorców. Nadpłata z dyskontem do 10 proc. ma być możliwa tylko do 23 czerwca

DNB już od kilku lat nie pozyskuje w Polsce nowych klientów ani nie obsługuje rachunków osobistych. Na drodze do opuszczenia naszego rynku stoi mu jedynie relacja z osobami posiadającymi kredyty mieszkaniowe

Bank DNB poinformował o przedłużeniu oferty umorzeniowej dla osób nadpłacających kredyty hipoteczne. Kredytobiorcom, którzy zdecydują się na całkowitą lub częściową spłatę zobowiązania, proponuje do 10 proc. dyskonta. Z oferty można skorzystać do 23 czerwca. Bank zapewnia, że po tym terminie warunki nie zostaną utrzymane na tym samym poziomie.

Przeczytajcie także: NeoBank łączy się z Bankiem Nowym

Propozycja jest kierowana do klientów indywidualnych posiadających kredyty indeksowane do euro lub franka szwajcarskiego. Przy całkowitej spłacie zadłużenia klient może liczyć na 10 proc. dyskonta. Przy częściowej – wysokość umorzenia jest uzależniona od tego, jak duża część zobowiązania zostanie jednorazowo nadpłacona.

Warto przypomnieć, że DNB już od dłuższego czasu stara się przekonać kredytobiorców do szybszego zakończenia relacji z nim. Z analogiczną ofertą – do 10 proc. dyskonta przy nadpłacie – wyszedł już w maju 2021 r. Potem promocję kilkukrotnie przedłużał. Ostatecznie w kwietniu 2022 r. bank zadeklarował, że daje kredytobiorcom ostatnią szansę na nadpłatę kredytu z tak atrakcyjnymi warunkami. Po czym wyszedł z kolejną ofertą – tym razem już z mniejszym benefitem, bo umorzenie mogło wynieść co najwyżej 5 proc. kwoty pozostałej do spłaty. Ta oferta również doczekała się kilku wznowień, po czym w lutym tego roku na nowo została zastąpiona bardziej korzystną dla klientów. Teraz lutowe warunki zostały przedłużone do 23 czerwca i – jak deklaruje bank – tym razem ma to być ostatnia szansa na nadpłatę na tak atrakcyjnych zasadach.

Przeczytajcie także: Konta oszczędnościowe Apple cieszą się powodzeniem

DNB podjął strategiczną decyzję o opuszczeniu polskiego rynku. Już od kilku lat nie pozyskuje u nas nowych klientów ani nie obsługuje rachunków osobistych. Na drodze do opuszczenia naszego rynku stoi mu jedynie relacja z osobami posiadającymi kredyty mieszkaniowe.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: DNB

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies