Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
DNB daje swoim klientom jeszcze jedną szansę na umorzenie hipotek. Twierdzi, że tym razem ostatnią

Decyzja DNB ma związek z planowanym całkowitym wycofaniem się z polskiego rynku

Bank DNB postanowił przedłużyć o kolejne trzy miesiące program umorzeń walutowych kredytów hipotecznych. Klientom, którzy zdecydują się na wcześniejszą całkowitą spłatę kredytu, proponuje dyskonto na poziomie 10 proc. Przy nadpłatach częściowych umorzenie jest odpowiednio niższe. Oferta obowiązuje od 1 kwietnia do 30 czerwca, przy czym spłata kredytu może nastąpić najpóźniej do 24 czerwca.

Przeczytajcie także: Revolut przywraca polskie IBAN-y

To już kolejne przedłużenie oferty umorzeniowej banku. Początkowo DNB wyszedł z nią w maju zeszłego roku, a program miał obowiązywać do września. W październiku poinformowano, że z promocyjnych warunków będzie można jednak korzystać do 17 grudnia. Wtedy też przedstawiono ofertę refinansowania dla klientów, którzy nie mieli aktualnie środków na nadpłatę. Specjalną propozycję dla nich przygotował bowiem BNP Paribas.

W grudniu program po raz kolejny przedłużono – do marca, a teraz bank postanowił dać klientom jeszcze trzy miesiące. Jak jednak zapewniono, to już ostatnia szansa na skorzystanie z takich warunków. Od 1 lipca wprowadzona zostanie nowa oferta, w ramach której wysokość umorzenia będzie sięgała 5 proc.

Przeczytajcie także: Już za tydzień Cashless Breakfast na temat płatności

Jak widać, DNB jest zdeterminowany, by przyspieszyć wycofywanie się z polskiego rynku. Od dłuższego czasu nie sprzedaje już nowych produktów klientom indywidualnym. W przeszłości płacił nawet premię w wysokości 1 tys. zł za zamknięcie rachunku, a teraz motywuje obsługiwanych wciąż klientów kredytowych do szybszego zakończenia relacji z bankiem.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: KREDYTY, DNB

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies