Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless Breakfast na temat płatności w 2022 r. Poznajcie prelegentów

Rok 2022 może być pod wieloma względami przełomowy dla polskiego rynku płatności elektronicznych

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Cashless Breakfast. To poranne wydarzenie w formule śniadania, w trakcie którego znani i cenieni eksperci dyskutują o najbardziej aktualnych i ważnych sprawach istotnych dla rozwoju branży finansowej. Najbliższy Cashless Breakfast poświęcony będzie płatnościom elektronicznym i zmianom, jakie zachodzą w sektorze płatniczym. A jest ich tak dużo, że rok 2022 może okazać się pod wieloma względami przełomowy dla płatności bezgotówkowych w Polsce.

Przeczytajcie także: Nowy fintech chce powalczyć o polski rynek płatności

Wystarczy wspomnieć, że od 1 stycznia funkcjonują przepisy zobowiązujące przedsiębiorców do akceptacji płatności elektronicznych. To zaowocowało wzrostem zainteresowania terminalami płatniczymi. Rok 2022 stoi też pod znakiem komercjalizacji terminali aplikacyjnych, a więc apek instalowanych na smartfonach, za pomocą których można przyjmować płatności zbliżeniowe. Rosnącą rolę zaczynają też odgrywać, szczególnie w środowisku e-commerce, płatności wykorzystujące otwartą bankowość.

Przeczytajcie także: Przelewy na telefon Blik już w aplikacji BNP Paribas

A to tylko niektóre zagadnienia, które poruszone zostaną podczas najbliższego Cashless Breakfast. Zaproszenia do uczestnictwa w dyskusji ekspertów, która odbędzie się w trakcie wydarzenia, przyjęli już: Joanna Erdman, wiceprezeska fundacji Polska Bezgotówkowa, Kamil Adamski, dyrektor w ING oraz Krzysztof Hejduk, dyrektor na Polskę fintechu kevin. Cashless Breakfast już w czwartek, 21 kwietnia. Partnerem głównym wydarzenia jest ING Bank Śląski.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies