Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
DNB kończy obsługę klientów indywidualnych. Jeśli macie tam jeszcze konto, bank zamknie je 29 listopada

DNB deklaruje, że wciąż można rozwiązać z nim umowę na specjalnych warunkach

DNB Bank Polska już dawno zmienił strategię i zrezygnował ze sprzedaży produktów klientom indywidualnym, koncentrując się na obsłudze dużych firm i instytucji. W jego bazie pozostały jednak kredyty mieszkaniowe i towarzyszące im rachunki osobiste, karty i ubezpieczenia. Latem tego roku bank podjął jednak decyzję, by i tych produktów towarzyszących się pozbyć. Osobom spłacającym hipoteki złożono propozycję rozwiązania umów za porozumieniem stron i wypłacenia bonusów.

Przeczytajcie także: DNB płaci nawet tysiąc złotych za rezygnację z jego usług

W serwisie cashless.pl mogliście o tym czytać m.in. tutaj. Było o czym, bo to sytuacja niecodzienna, aby bank płacił nawet 1000 zł za to, że ktoś zdecyduje się przestać być jego klientem. Specjalna propozycja DNB dla dobrowolnie rozwiązujących umowy była ważna do końca sierpnia bieżącego roku. Widać jednak, nie wszyscy z tej oferty skorzystali. Ciekawe jednak, że w komunikacie na swojej stronie internetowej DNB pisze, że bonusowa propozycja jest nadal aktualna.

Przeczytajcie także: Trwa weekend dwóch fuzji bankowych

Natomiast rachunki osób, które nie zdecydują się skorzystać ze specjalnej oferty, zostaną zamknięte 29 listopada. Kredyty hipoteczne nadal będą obsługiwane za pośrednictwem rachunków technicznych. Ostatnie Biuro Obsługi Klientów DNB będzie czynne do 16 grudnia. Od 17 grudnia 2019 r. obsługa w zakresie kredytów mieszkaniowych odbywać się będzie w centrali banku przy ul. Postępu 15 C w Warszawie, na 9 piętrze. Począwszy od 17 grudnia Bank nie będzie już także realizował obsługi gotówkowej.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies