Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
DNB znów wytacza cięższe działa. Za nadpłatę kredytu umorzy już nie 5, a 10 proc. jego wartości

Najnowsza oferta ma obowiązywać do 30 kwietnia bieżącego roku

Na stronie DNB pojawiła się informacja o zmianie oferty umorzeniowej, kierowanej do klientów spłacających kredyty hipoteczne indeksowane do euro lub franka szwajcarskiego. Bank zdecydował się uatrakcyjnić jej warunki i obiecuje dyskonto na poziomie 10 proc. przy całkowitej spłacie kredytu, a przy częściowej nadpłacie – umorzenie od 1 do 10 proc. (w zależności wielkości nadpłaty).

Przeczytajcie także: Apple Pay Later blisko debiutu

Oferta ma obowiązywać od 1 lutego do 30 kwietnia, przy czym spłata kredytu może nastąpić najpóźniej do 24 kwietnia. Tym samym bank wycofał się z poprzedniej propozycji, w ramach której oferował do 5 proc. dyskonta, a która miała obowiązywać jeszcze do 31 marca. Osoby zainteresowane nadpłatą powinny złożyć w banku stosowną wniosko-dyspozycję.

Przeczytajcie także: Zmanipulowany senior zostawił fortunę w reklamówce

DNB już od kilku lat nie pozyskuje w Polsce nowych klientów ani nie obsługuje rachunków osobistych. Na drodze do opuszczenia naszego rynku stoi mu jedynie relacja z osobami posiadającymi kredyty mieszkaniowe i – jak widać – nie ustaje w staraniach, by i z tymi klientami się pożegnać. Już w maju 2021 r. instytucja wyszła z ofertą, w ramach której proponowała do 10 proc. umorzenia za wcześniejszą spłatę zobowiązania. Promocję wielokrotnie przedłużano. Ostatecznie w kwietniu 2022 r. bank zadeklarował, że daje kredytobiorcom ostatnią szansę na nadpłatę kredytu z tak atrakcyjnymi warunkami. Po czym wyszedł z kolejną ofertą – tym razem już z mniejszym benefitem, bo umorzenie mogło wynieść co najwyżej 5 proc. kwoty pozostałej do spłaty. Ta oferta również doczekała się kilku wznowień, a teraz na nowo została zastąpiona bardziej korzystną dla klientów.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: KREDYTY, DNB

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies