Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Trzecia aplikacja do parkowania we Wrocławiu. Do AnyPark i SkyCash dołącza mPay

Usługa płatności za parkowanie we Wrocławiu ma się pojawić w mPay nie później niż 1 czerwca

Parkujący we wrocławskiej płatnej strefie zyskają nowe narzędzie do regulowania należności za postój. Umowę z KBU, czyli operatorem Strefy Płatnego Parkowania oraz Śródmiejskiej Strefy Płatnego Parkowania we Wrocławiu, podpisał operator aplikacji mPay.

Przeczytajcie także: Płatności za parkowanie w ING za pomocą Android Auto

Jak przekazał w rozmowie z serwisem cashless.pl Andrzej Basiak, prezes mPay, wdrożenia należy się spodziewać już wkrótce – Wrocław ma dołączyć do innych miast obsługiwanych przez mPay nie później niż 1 czerwca. mPay będzie trzecią apką, za pomocą której można płacić za parkowanie we wrocławskiej płatnej strefie. Dotychczas zmotoryzowani wrocławianie i przyjezdni mieli do wyboru AnyPark oraz SkyCash.

Dla mPay Wrocław jest szczególnie ciekawym miastem i to nie tylko ze względu na rozmiar strefy płatnego parkowania. Operator aplikacji ma w swojej ofercie także wiele innych usług dla mieszkańców i odwiedzających stolicę Dolnego Śląska. To przede wszystkim możliwość zakupu w aplikacji biletów komunikacji miejskiej, ale też e-biletów autostradowych na trasie A4 Wrocław – Sośnica, biletów na pociągi InterCity, ale też wejściówek do wrocławskiego ZOO. Operator aplikacji może więc liczyć, że dodając do tego zestawu parkingi, sprawi, że mPay stanie się apką pierwszego wyboru dla większego grona klientów, którzy będą mogli zaspokoić swoje różne potrzeby związane z pobytem we Wrocławiu za pomocą jednego rozwiązania.

Przeczytajcie także: E-bilety autostradowe w DotBee

mPay jest jednym z największych operatorów przyjmujących płatności w miejskich strefach płatnego postoju. Za pomocą jego apki można parkować w ponad 70 miastach.

Zgodnie z komunikatem, umowa między KBU a mPay została zawarta na czas obowiązywania umowy między KBU a Zarządem Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu, na mocy której KBU zajmuje się zarządzaniem SPP i ŚSSP we Wrocławiu.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies