Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
E-bilety autostradowe w aplikacji DotBee. Opłacicie za jej pomocą przejazd państwowymi odcinkami autostrad A2 i A4

DotBee to tzw. superaplikacja gromadząca w jednym miejscu wiele usług, dawniej rozwijana była pod nazwą Provema

W aplikacji DotBee można już kupić bilety autostradowe na przejazdy płatnymi odcinkami A2 Konin – Stryków i A4 Wrocław – Sośnica. O tym, że takiego wdrożenia można się spodziewać, czytelnicy cashless.pl wiedzieli już od marca, kiedy to pojawiła się informacja o tym, że operator aplikacji został wpisany na listę partnerów systemu e-Toll.

Przeczytajcie także: E-winiety już dostępne w Autopay

DotBee to aplikacja polskiego fintechu Honey Payment. Znajduje się w niej szereg usług, takich jak kontrolowanie wydatków i wykonywanie przelewów, zaciąganie pożyczek, opłacanie rachunków, kupowanie ubezpieczeń, nadawanie paczek, regulowanie należności za parkowanie, kupowanie biletów komunikacji publicznej, a teraz także regulowanie należności za przejazdy płatnymi odcinkami państwowych autostrad. Wcześniej funkcjonowała jako Provema i należała do firmy pożyczkowej o tej samej nazwie. Z aplikacji korzysta obecnie ok. 500 tys. użytkowników.

Przeczytajcie także: OC i AC wracają do SkyCasha

Oprócz nowo wprowadzonych e-biletów autostradowych DotBee rozszerzyło ostatnio funkcjonalność swojej apki także o usługę MamBon. Pozwala ona na zakup różnych bonów podarunkowych i voucherów prezentowych. Dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać produkt czy usługę, które chcieliby sprezentować bliskiej osobie.

DotBee skupia się też na rozwoju usługi LoanByLink, pozwalającej na zakup towarów i usług na raty. Jak podkreśla, usługa ta ma już ponad 2 tys. partnerów, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z ofert wielu różnych sklepów i firm bez konieczności obciążania jednorazowo swojego budżetu.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies