Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
E-bilety autostradowe w aplikacji DotBee. Opłacicie za jej pomocą przejazd państwowymi odcinkami autostrad A2 i A4

DotBee to tzw. superaplikacja gromadząca w jednym miejscu wiele usług, dawniej rozwijana była pod nazwą Provema

W aplikacji DotBee można już kupić bilety autostradowe na przejazdy płatnymi odcinkami A2 Konin – Stryków i A4 Wrocław – Sośnica. O tym, że takiego wdrożenia można się spodziewać, czytelnicy cashless.pl wiedzieli już od marca, kiedy to pojawiła się informacja o tym, że operator aplikacji został wpisany na listę partnerów systemu e-Toll.

Przeczytajcie także: E-winiety już dostępne w Autopay

DotBee to aplikacja polskiego fintechu Honey Payment. Znajduje się w niej szereg usług, takich jak kontrolowanie wydatków i wykonywanie przelewów, zaciąganie pożyczek, opłacanie rachunków, kupowanie ubezpieczeń, nadawanie paczek, regulowanie należności za parkowanie, kupowanie biletów komunikacji publicznej, a teraz także regulowanie należności za przejazdy płatnymi odcinkami państwowych autostrad. Wcześniej funkcjonowała jako Provema i należała do firmy pożyczkowej o tej samej nazwie. Z aplikacji korzysta obecnie ok. 500 tys. użytkowników.

Przeczytajcie także: OC i AC wracają do SkyCasha

Oprócz nowo wprowadzonych e-biletów autostradowych DotBee rozszerzyło ostatnio funkcjonalność swojej apki także o usługę MamBon. Pozwala ona na zakup różnych bonów podarunkowych i voucherów prezentowych. Dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać produkt czy usługę, które chcieliby sprezentować bliskiej osobie.

DotBee skupia się też na rozwoju usługi LoanByLink, pozwalającej na zakup towarów i usług na raty. Jak podkreśla, usługa ta ma już ponad 2 tys. partnerów, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z ofert wielu różnych sklepów i firm bez konieczności obciążania jednorazowo swojego budżetu.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies