Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Już 11 firm chce sprzedawać bilety autostradowe. Nowa opcja może pojawić się w aplikacji DotBee

Honey Payment, operator aplikacji DotBee, właśnie został wpisany na listę partnerów systemu e-Toll

Honey Payment, operator aplikacji DotBee, trafił na listę partnerów systemu e-Toll. Oznacza to, że w apce, wcześniej znanej pod nazwą Provema, może się pojawić opcja zakupu e-biletów autostradowych, uprawniających do przejazdu odcinkami A2 Konin-Stryków i A4 Wrocław-Sośnica.

Przeczytajcie także: W aplikacji AnyPark mogą się pojawić usługi finansowe

DotBee to aplikacja mobilna oferująca szereg usług takich jak możliwość regulowania należności za parkowanie, kupowania ubezpieczeń, zaciągania pożyczek, kupowania biletów komunikacji publicznej, opłacania rachunków itd. Wcześniej funkcjonowała jako Provema i należała do firmy pożyczkowej o tej samej nazwie. Zdecydowano się jednak na zmianę, gdyż stara nazwa kojarzyła się zbyt mocno z biznesem pożyczkowym, co przeszkadzało w rozwoju apki, która oferuje wiele więcej niż tylko pożyczki. Utworzono również osobną spółkę, która przejęła obowiązki operatora aplikacji.

Przeczytajcie także: E-bilet autostradowy w Millennium

Honey Payment jest jedenastym podmiotem na liście partnerów systemu e-Toll. Wcześniej znaleźli się tam także Autokonto, Autopay (udostępniający możliwość zakupu w swojej aplikacji oraz w apce banku Millennium), mPay, Neptis jako operator apki Yanosik, Pango z aplikacją AnyPark, SkyCash, Platforma Detalistów jako operator aplikacji Spark oraz PKO Finat z IKO. Listę uzupełniają Lotos i Orlen, przy czym ten pierwszy prowadzi sprzedaż tylko stacjonarnie na swoich wybranych stacjach, a drugi – zarówno stacjonarnie, jak i w swoich apkach: Vitay, Orlen Pay i mFlota.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies