Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
E-bilet autostradowy w aplikacji kolejnego banku. Skorzystają klienci Millennium

To rozwinięcie współpracy z Autopay. Wcześniej użytkownicy apki Millennium mogli z jej pomocą opłacać przejazdy odcinkami, których operatorami są podmioty prywatne

Millennium poinformował, że użytkownicy jego aplikacji mobilnej mogą w niej kupować e-bilet autostradowy. Z jego pomocą kierowcy opłacą przejazd fragmentami dróg objętych systemem e-TOLL (odcinki autostrad A2 Konin-Stryków oraz A4 Wrocław-Sośnica). To efekt rozszerzenia współpracy z firmą Autopay.

Przeczytajcie także: Giełda kryptowalut FTX upada

Osoby zainteresowane wspomnianym rozwiązaniem powinny uruchomić aplikację Millennium i zarejestrować się w usłudze Autostrady (jest dostępna w zakładce z usługami dodatkowymi). Konieczne będzie dodanie pojazdu do rozwiązania – jeśli w apce pojawi się ich więcej, przed przejazdem należy wskazać, dla którego samochodu kupuje się bilet. Klient musi też wskazać autostradę, którą będzie się przemieszczał, a także miejsce wjazdu i zjazdu oraz planowaną datę i godzinę przejazdu. Bilet może być wykorzystany w ciągu 48 godzin od planowanego rozpoczęcia przejazdu.

Opłata za przejazd jest pobierana ze wskazanego przez klienta konta. Warto przypomnieć, że Millennium jeszcze w 2019 roku wprowadził moduł umożliwiający automatyczne płatności za przejazdy autostradami w Polsce. W początkowej fazie projektu dotyczyło to odcinka autostrady A1, potem także A4 między Katowicami i Krakowem. Także i w tym przypadku partnerem Millennium był Autopay, wówczas jeszcze stanowiący część spółki Blue Media.

Przeczytajcie także: ING wprowadza usługi CyberRescue

Za przejazd po odcinkach A2 Konin – Stryków i A4 Wrocław – Sośnica od kilku kwartałów nie można płacić przy bramkach. Kierowcy pojazdów osobowych mogą opłacać przejazdy za pomocą m.in. e-biletów autostradowych. Oprócz apki Millennium można je kupić w aplikacjach mPay, Orlen (Orlen Pay, mFlota, Vitay), IKO, Spark, SkyCash, Autokonto, Autopay i Yanosik.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies