Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy partner operatora aplikacji Autokonto. Asist zapewni dostęp do ubezpieczeń komunikacyjnych

Autokonto to aplikacja, która ma pomóc zarządzać sprawami związanymi z eksploatacją samochodu, jego ubezpieczeniem i finansowaniem

W aplikacji Autokonto pojawią się ubezpieczenia komunikacyjne. To efekt współpracy z multiagencją Asist. Użytkownicy apki będą mogli zapoznać się z ofertami takich ubezpieczycieli jak Link4, MTU, Generali, Proama, Wiener czy TUZ. Wbudowana porównywarka ma umożliwiać zakup polisy dla pojazdu zapisanego w apce w kilku kliknięciach.

Przeczytajcie także: Inszury.pl: - nowa porównywarka ubezpieczeń

Autokonto to funkcjonująca od niedawna aplikacja, która ma pomóc zarządzać wszystkimi sprawami związanymi z codzienną eksploatacją samochodu, jego ubezpieczeniem i finansowaniem. Nieco ponad miesiąc temu w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać, że jej operator został wpisany na listę partnerów dystrybucyjnych systemu e-TOLL. Oznacza to, że za jej pośrednictwem będzie można kupować bilety autostradowe uprawniające do przejazdu odcinkami państwowych autostrad A2 i A4. Użytkownicy Autokonto mogą też za jej pomocą opłacać parkowanie – usługa ta jest dostarczana we współpracy z operatorem moBiLET. Aplikacja ma również pomagać w serwisowaniu pojazdu czy zakupie opon.

Przeczytajcie także: Samoobsługowa likwidacja szkód w Generali

Asist to jedna z większych polskich multiagencji, działająca na rynku od 20 lat. Ostatnio zainwestowała w nią brytyjska grupa PIB, o czym więcej w tekście: Duża transakcja na rynku multiagencyjnym. Asist przechodzi pod skrzydła PIB Group.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies