Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
OC i AC wracają do SkyCasha. Ofertę i porównanie ubezpieczeń zapewni KioskPolis.pl

W aplikacji można również kupować ubezpieczenia turystyczne dostarczane przez KioskPolis

Użytkownicy aplikacji SkyCash znajdą w niej ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, assistance i NNW. Klienci zainteresowani zakupem mogą porównać propozycje ubezpieczycieli, takich jak Beesafe, Benefii, Genearli, Link4, MTU, Proama, TUZ, Uniqa czy Wefox. Partnerem tej usługi jest bowiem porównywarka KioskPolis.pl.

Przeczytajcie także: Beesafe i Benefia24 dostępne u agentów

Operator aplikacji zapewnia, że polisę można kupić łatwo, szybko i o dowolnej porze. Formalności są ograniczone do minimum, a lista pytań możliwie krótka. Zeskanowanie kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego dodatkowo skraca czas potrzebny na podanie danych pojazdu.

Po wyborze polisy można za nią zapłacić środkami zgromadzonymi w portmonetce SkyCash, kartą lub przelewem ekspresowym. Składkę można też rozłożyć na 2 lub 4 raty. Swoje ubezpieczenie użytkownik znajdzie w zakładce "Moje polisy", a także otrzyma je na adres e-mail podany podczas zakupu.

Polisy komunikacyjne to kolejny rodzaj ubezpieczeń, które SkyCash udostępnił swoim użytkownikom we współpracy z KioskiemPolis. W zeszłe wakacje w aplikacji pojawiła się porównywarka polis turystycznych, z ciekawą usługą rekomendacji zakresu dostosowanego do charakterystyki wyjazdu.

Przeczytajcie także: Agenci ubezpieczeniowi zaoferują abonament na mycie samochodu

Wygląda na to, że we współpracy z KioskiemPolis SkyCash zdecydował się na nowe otwarcie na ubezpieczenia. Przypomnę, że już kiedyś w aplikacji można było kupować różne typy ubezpieczeń, w tym polisy komunikacyjne, ale też mieszkaniowe czy mikroubezpieczenia. Te ostatnie zapewniały ochronę dodawaną do innych usług aplikacji, a więc NNW dla podróżujących komunikacją miejską z biletami kupionymi przez apkę SkyCash czy ochrona auta podczas postoju opłaconego za pomocą aplikacji. Ale i one ze SkyCasha zniknęły.

Jednocześnie warto wspomnieć, że z technologii KioskuPolis korzysta też operator konkurencyjnej aplikacji, czyli mPay. Jej użytkownicy mogą, podobnie jak obecnie klienci SkyCasha, porównać i kupić ubezpieczenia turystyczne oraz komunikacyjne.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies