Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość w aplikacji SkyCash. Teraz znajdziecie tu ubezpieczenia mieszkań i domów

Ochronę ubezpieczeniową do produktów mieszkaniowych zapewni Proama, marka z grupy Generali

SkyCash rozszerzył ofertę ubezpieczeń, które można kupić za pośrednictwem jego aplikacji mobilnej. Teraz jej użytkownicy mogą zdecydować się na ubezpieczenia mieszkania, domu i ruchomości domowych. Ochronę zapewnia Proama, marka należąca do Generali.

Przeczytajcie także: Insurtech Clicket rozpoczyna sprzedaż ubezpieczeń

Aby kupić polisę, należy na ekranie głównym aplikacji kliknąć ikonę "Ubezpieczenia". Tam wśród dostępnych opcji trzeba wybrać ubezpieczenie: mieszkania, domu lub przedmiotów ruchomych. Następnie podaje się informacje o ubezpieczanej nieruchomości: adres, powierzchnia, rok budowy budynku, forma własności oraz rodzaje zabezpieczeń (stały dozór fizyczny, drzwi antywłamaniowe, domofon, zabezpieczenia okiem, alarm), a w przypadku domu również rodzaj konstrukcji budynku (murowana lub drewniana).

W kolejnym kroku klientowi wyświetla się kilka wariantów ubezpieczenia, podstawowa ochrona murów i stałych elementów wyposażenia może być uzupełniona o polisę OC w życiu prywatnym, assistance mieszkaniowe czy ubezpieczenie ruchomości domowych.

To ostatnie ubezpieczenie jest zresztą też dostępne jako osobny produkt w aplikacji SkyCash. Można nim objąć przedmioty znajdujące się w domu lub mieszkaniu, takie jak sprzęt RTV czy AGD. Przy czym ich wartość musi wynosić co najmniej 10 tys. zł. Przy finalizacji zakupu klient podaje swoje dane osobowe, a płatność jest pobierana z portmonetki w aplikacji.

Przeczytajcie także: Zmiany w płatności za bilety w warszawskiej komunikacji miejskiej

Dotychczas w aplikacji SkyCash można było kupić ubezpieczenia komunikacyjne: OC i pakiet OC + AC, polisy turystyczne oraz na wypadek ugryzienia przez kleszcza. Oprócz tego operator ma w swojej ofercie również mikroubezpieczenia sprzedawane jako uzupełnienie do innych produktów dostępnych w aplikacji: NNW na czas przejazdu komunikacją miejską lub koleją oferowane przy zakupie biletów oraz na wypadek szkód w pojeździe, do których mogłoby dojść w czasie parkowania, proponowane klientom korzystającym z mobiParkingu.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies