Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aktualizacja CA24 Mobile. Pojawią się m.in. wpłaty Blik we wpłatomatach i "szybkie akcje"

Nowości mogą się spodziewać użytkownicy aplikacji zarówno korzystający z platformy iOS, jak i Android oraz Huawei

Credit Agricole przygotował aktualizację swojej aplikacji CA24 Mobile. Wprowadza w niej kilka przydatnych nowości. Jedną z nich jest możliwość wpłaty pieniędzy we wpłatomatach z użyciem kodu Blik. O tym, że Credit Agricole ma to w planach, mogliście przeczytać w styczniu – a obecnie usługa jest już na ostatniej prostej. Funkcja ma być udostępniona w ciągu 2-3 tygodni po umieszczeniu w marketach najnowszej wersji aplikacji.

Przeczytajcie także: mBank zniesie część ograniczeń dotyczących płatności Blik

Inną nowością jest udogodnienie dla osób często wykonujących przelewy na telefon Blik do tych samych odbiorów. Teraz będą mogli skorzystać z sekcji z listą adresatów ostatnich przelewów P2P – znajdą tam ikony pięciu odbiorców, do których ostatnio wysyłali pieniądze w ten sposób.

Kolejna zmiana: w każdej z wersji aplikacji (na platformy iOS, Android i Huawei) pojawią się także "szybkie akcje". Jak działają? Po kliknięciu i przytrzymaniu ikony aplikacji na ekranie pojawi się menu z najważniejszymi funkcjami – historią transakcji, kodem Blik, przelewem na telefon Blik i przelewem zwykłym.

W ramach "szybkich akcji" przygotowano też kolejne nowości kierowane już tylko do użytkowników iPhone’ów. Mowa o kolejnych widżetach. Oprócz wprowadzonych niedawno widżetów do kodu Blik i przelewu zwykłego, o których mogliście przeczytać w tekście: Przydatna nowość dla użytkowników CA24. Wygenerują Blika i zrobią przelewy z ekranu głównego lub blokady, dołączą widżety do przelewu na telefon Blik, przelewu QR oraz przelewu własnego.

Przeczytajcie także: Pekao wyłącza Pekao24 Makler

Listę wprowadzanych zmian w aplikacji dopełniają: możliwość zobaczenia i pobrania wyciągu z konta osobistego lub karty kredytowej oraz opcja zarządzania usługą CAsaver w ramach Rachunku Oszczędzam.

Przy okazji warto wspomnieć, że bank wprowadził także kilka nowości w CA24 eBank. Pojawiła się możliwość czasowego zablokowania karty oraz aktywacji karty z jednoczesnym nadaniem jej nowego PIN-u.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies