Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kasa Stefczyka Online z nowościami. Robienie przelewów i przeglądanie historii w aplikacji stało się łatwiejsze

Aplikacja pojawiła się na rynku ponad rok temu. Jest dostępna na urządzeniach z systemami Android oraz iOS

Kasa Stefczyka poinformowała klientów o wprowadzeniu kilku nowości w swojej aplikacji mobilnej dostępnej na urządzeniach z systemami iOS oraz Android. Odświeżona wersja oprogramowania pozwala m.in. wygodnie przełączać się między profilami – nie trzeba już wylogowywać się, by wyświetlić inne konto.

Przeczytajcie także: Stripe pozyskał od inwestorów 6,5 mld dolarów

Aplikacja Kasa Stefczyka Online w nowej odsłonie ułatwia też robienie przelewów do zdefiniowanych odbiorców – można ich wybierać bezpośrednio w formularzu przelewu. Użytkownicy mogą również liczyć na opcję otwierania rachunków oszczędnościowych i operacje dot. skarbonki (otwieranie, zamykanie, modyfikacje). Dostawca usługi rozszerzył też okres, z jakiego dostępna jest historia rachunku i dodał filtry ułatwiające jej przeglądanie.

Największa z funkcjonujących na naszym rynku spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych doczekała się nowej aplikacji przed rokiem. W tym przypadku chodziło nie tylko o zmiany kosmetyczne, wizualne odświeżenie, ale o stworzenie produktu dającego klientom większą wygodę w mobilnym bankowaniu.

Przeczytajcie także: Prośba o przelew Blik w Millennium

Nie był to koniec cyfrowych innowacji w tej instytucji – latem 2022 roku informowała o udostępnieniu nowej usługi: Visa Mobile do płatności kartami w internecie. Kilka miesięcy później podmiot wprowadził też zdalny proces zakładania rachunków osobistych. Do aktywacji nowo założonych kont wykorzystano przelew weryfikacyjny, czyli rozwiązanie zapomniane już trochę w branży bankowej.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies