Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci Kasy Stefczyka doczekali się nowej aplikacji. Znajdą w niej kilka dodatkowych funkcji

Aby skorzystać z Kasy Stefczyka Online, trzeba mieć dostęp do bankowości elektronicznej oraz smartfon z iOS 10.0 i nowszym lub Android w wersji co najmniej 5.1

W marketach Google Play i App Store pojawiła się nowa aplikacja: Kasa Stefczyka Online. To bankowość mobilna dla klientów SKOK-u – ma zastąpić dotychczasową apkę o nazwie Kasa Stefczyka, która z czasem ma zostać wyłączona.

Przeczytajcie także: Ważna nowa funkcja w IKO, pozwala uchronić się przed oszustwem

Nowa aplikacja cechuje się zmienionym wyglądem, a korzystanie z niej ma być wygodniejsze i bardziej intuicyjne. Dodano funkcje obsługi kart płatniczych, dzięki którym można m.in. aktywować i zastrzec kartę, a także włączyć lub wyłączyć płatności zbliżeniowe lub internetowe. Twórcy przekonują, że dzięki nowej apce będzie można też łatwiej zatwierdzać dyspozycje – wystarczy do tego kod PIN.

Aplikacja przeznaczona jest dla członków kasy, którzy mają dostęp do internetowego konta za pośrednictwem bankowości elektronicznej oraz posiadają smartfon lub tablet z systemem iOS 10.0 lub nowszym bądź Android 5.1 lub nowszy.

Przeczytajcie także: Nowy serwis transakcyjny Getinu

Kasa Stefczyka to największa z funkcjonujących na naszym rynku spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych. Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie instytucja zdecydowała się też na odświeżenie swojego serwisu transakcyjnego.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies