Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Visa Mobile dostępna dla klientów Kasy Stefczyka. Jest też nowa promocja dla korzystających z usługi

Promocja, w ramach której można uzyskać bonus w wysokości 40 zł, kierowana jest do klientów wszystkich instytucji, które wdrożyły rozwiązanie Visa Mobile

Największa w Polsce kasa oszczędnościowo-kredytowa – Kasa Stefczyka, poinformowała klientów o udostępnieniu nowej usługi do płatności kartami w internecie. Od teraz wszyscy posiadacze wydanych przez Stefczyka kart Visa mogą korzystać z rozwiązania określanego jako Visa Mobile.

Przeczytajcie także: ING wdrożył usługę Visa Mobile

Przypomnę, że aby korzystać z Visa Mobile, należy dodać do usługi kartę wydaną przez jedną z instytucji wspierających to rozwiązanie. Wśród nich, oprócz Kasy Stefczyka, znajdują się także ING, Nest Bank, spółdzielcza grupa BPS oraz Krakowski Bank Spółdzielczy. Klienci Nest i ING kartę do Visa Mobile mogą dodać bezpośrednio w aplikacji swojego banku. Pozostali powinni skorzystać z ogólnodostępnej i bezpłatnej apki Visa Mobile.

Aktualnie z płatności Visa Mobile można korzystać w sklepach internetowych obsługiwanych przez operatora serwisu Przelewy24. Podczas płatności w sklepie (na stronie internetowej lub w aplikacji), użytkownik powinien wybrać ikonę z nazwą nowej metody płatności i podać swój numer telefonu w odpowiednim polu. Następnie trzeba zaakceptować transakcję w aplikacji mobilnej.

Przeczytajcie także: Visa Mobile dostępna dla wszystkich w Nest

Przy okazji udostępnienia usługi klientom kolejnej instytucji na stronie poświęconej Visa Mobile pojawiła się informacja o nowej promocji, która trwa do 22 grudnia bieżącego roku. W jej ramach uzyskać można bonus w wysokości 40 zł. Wypłacany jest jako zwrot na kartę, a premiowane nim są płatności z wykorzystaniem Visa Mobile w wybranych sklepach internetowych, na kwotę min. 10 zł. Jeżeli ktoś ma więcej kart Visa dodanych do Visa Mobile, może wziąć udział w akcji więcej razy. Szczegółowe informacje na temat promocji są dostępne tutaj.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies