Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Już dziś lutowy Cashless Breakfast. Tym razem poświęcony nowym projektom na rynku płatności bezgotówkowych

Podczas dzisiejszego śniadania rozmawiać będziemy m.in. o szansach polskich innowacji płatniczych na sukces w kraju i za granicą

Już dziś w Warszawie odbędzie się lutowa edycja wydarzenia z cyklu Cashless Breakfast. To kameralne spotkania ekspertów w formule śniadania biznesowego, podczas których rozmawiamy na najważniejsze i najbardziej aktualne tematy w branży finansowej. Tematem dzisiejszego Cashless Breakfast są nowe przedsięwzięcia na polskim rynku płatności elektronicznych.

Przeczytajcie także: Piąta edycja Rankingu wpływowych kobiet już za miesiąc

W szczególności rozmawiać będziemy m.in. o tym, jakie podmioty powinny rozważać oferowanie usług płatniczych, jakie korzyści powinny skłaniać do ich wdrażania, jakie cechy tego typu usług niosą ze sobą faktyczną wartość dodaną dla klientów końcowych, co przemawia za tym, aby rozwijać produkty samodzielnie lub realizować projekty we współpracy z wyspecjalizowanym podmiotem, w jaki sposób polski rynek wyróżnia się pod względem rozwoju usług płatniczych na tle innych krajów, itd.

Przeczytajcie także: Zgłoście swoją firmę do Mapy polskiego fintechu 2023

Do udziału w Cashless Breakfast udało nam się zaprosić doborowe grono ekspertów, wśród których znaleźli się: Weronika Chrzanowska, head of fintech market development and management w ITCARD, Agnieszka Szopa-Maziukiewicz, prezeska Digital Fingerprints, Wojciech Bolanowski, doradca prezesa Velo Banku, oraz Daniel Jarząb, współzałożyciel i prezes spółki Payeye.

Partnerem głównym lutowego Cashless Breakfast została firma ITCARD.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies