Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Piąta edycja Rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej już za miesiąc

W tym roku otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń kandydatek do rankingu

Redakcja cashless.pl organizuje w tym roku piątą już edycję Rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. W związku z okrągłą rocznicą powstania projektu wprowadziliśmy kilka zmian w zasadach rankingu, które, mamy nadzieję, uczynią go jeszcze bardziej sprawiedliwym i demokratycznym.

Przeczytajcie także: Koniec programu mamBONUS w BNP Paribas

Po pierwsze – ze względu na fakt, że kapituła rankingu liczy ponad 60 osób, powołaliśmy prezydium, które koordynuje jej pracę. Zasiadają w nim dotychczasowe laureatki rankingu, które przyjęły zaproszenie. Wśród nich znalazły się więc: Daria Auguścik, Joanna Erdman, Joanna Genςkan, Magdalena Kubisa i Joanna Seklecka. W porozumieniu z prezydium kapituły zmieniliśmy też zasady zgłaszania kandydatek i głosowania w rankingu.

Wśród najważniejszych zmian, jakie pojawiły się w zasadach tegorocznego rankingu, jest więc wydłużenie z 20 do 40 liczby najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. Zrezygnowaliśmy także z głosowania na wschodzącą gwiazdę, zastępując ten ranking listą wschodzących gwiazd, którą opublikujemy w porządku alfabetycznym. Przyjęliśmy także zasadę, że na liście tej może znaleźć się osoba, która ma nie więcej niż 5 lat doświadczenia w branży płatniczej na stanowisku merytorycznym, i że na liście Wschodzących gwiazd można być tylko raz.

Przeczytajcie także: Zgłoście swoją firmę do Mapy polskiego fintechu 2023

Ranking najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej przygotowaliśmy po raz pierwszy w 2019 r. W tym roku, przy okazji pięciolecia inicjatywy, otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń kandydatek – ponad 70. Celem przedsięwzięcia jest wsparcie kobiet w staraniach o równe traktowanie na rynku pracy. Chcemy też promować menadżerki w branży uznawanej powszechnie za bardziej męską, bo jesteśmy przekonani, że różnorodność wpływa pozytywnie na rozwój tego sektora.

Wyniki tegorocznego Rankingu najbardziej wpływowych kobiet branży płatniczej wraz z listą wschodzących gwiazd ogłosimy na początku marca tego roku, podczas wieczornego wydarzenia z cyklu Cashless Club. Znajdzie się on także w raporcie, który zostanie opublikowany na stronie internetowej cashless.pl. Partnerami głównymi tegorocznego Rankingu i wieczornego wydarzenia są firmy Mastercard i Visa.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies