Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Rozpoczynamy pracę nad Mapą polskiego fintechu 2023. Zgłoście swoją firmę

Aby zgłosić się do tegorocznej Mapy, wystarczy wypełnić internetową ankietę, przygotowaną przez cashless.pl i Fintech Poland

Redakcja serwisu cashless.pl pracuje nad tegoroczną, już szóstą edycją Mapy polskiego fintechu. Projekt realizujemy wspólnie z fundacją Fintech Poland, która wspiera nas od strony merytorycznej. Premierę Mapy zaplanowaliśmy na czerwiec tego roku, ale już teraz zapraszamy wszystkich fintechowców działających na polskim rynku do zgłaszania swoich firm. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić internetową ankietę dostępną tutaj.

Przeczytajcie także: Zobaczcie Mapę polskiego fintechu 2022

Mapę polskiego fintechu przygotowaliśmy po raz pierwszy w 2018 r. Od początku stała się ona najważniejszą publikacją dotyczącą branży fintech w Polsce, a następnie co roku tylko umacniała swoją pozycję. Premierze Mapy towarzyszy raport, który przybliża faktyczny poziom rozwoju technologii finansowej nad Wisłą. Nie inaczej będzie i w tym roku. Aby go przygotować, potrzebujemy jednak Waszej pomocy.

Wspólnie z Fintech Poland opracowaliśmy ankietę z prośbą o wypełnienie przez wszystkie fintechy zainteresowane obecnością na Mapie. Pozyskane w ten sposób dane posłużą do przygotowania zbiorczych statystyk – nie będą publikowane oddzielnie dla każdej firmy oraz nie będą udostępniane czy sprzedawane na zewnątrz. Tym bardziej zachęcamy więc do poświęcenia kilkunastu minut i do wypełnienia ankiet. Czekamy na nie do 28 lutego 2023 r., do godz. 24. Obecność na Mapie polskiego fintechu jest bezpłatna.

Przeczytajcie także: Zapraszamy na lutowy Cashless Breakfast

Jak wspomniałem, premierę Mapy polskiego fintechu 2023 zaplanowaliśmy jak co roku na czerwiec. Odbędzie się w trakcie wydarzenia Cashless Fintech Evening. W jego trakcie przyznamy też nagrody Cashless Fintech w kilku kategoriach. Więcej na ten temat już wkrótce w serwisie cashless.pl. Zapraszamy do współpracy.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies