Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe projekty płatnicze na polskim rynku. Zapraszamy na lutowy Cashless Breakfast

Podczas wydarzenia będziemy rozmawiać m.in. o tym, jakie polskie projekty płatnicze mają szansę na sukces, także na rynkach zagranicznych

Już 7 lutego, a więc w najbliższy wtorek, redakcja cashless.pl organizuje drugie w tym roku wydarzenie z cyklu Cashless Breakfast. Tym razem będzie ono poświęcone nowym przedsięwzięciom na polskim rynku usług płatniczych. A jest ich całkiem sporo, choć nie o wszystkich mówi się wystarczająco dużo. Zaproszeni goście zastanawiać się będą także nad tym, czy polski rynek płatniczy wciąż uznać można za innowacyjny na tle Europy i Świata, jakie polskie innowacje płatnicze mają szansę na szerszy sukces no i oczywiście o barierach na tej drodze.

Przeczytajcie także: Spółka Diners Club Polska już w likwidacji

Tradycyjnie już wstęp na Cashless Breakfast jest możliwy dla osób z zaproszeniami. Jednak dla czytelników cashless.pl mamy kilka bezpłatnych wejściówek. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy napisać na adres kontakt@cashless.pl i uzasadnić swoje zgłoszenie. Wejściówki przyznamy autorom najciekawszych wpisów.

Do udziału w Cashless Breakfast udało nam się zaprosić doborowe grono ekspertów, wśród których znaleźli się: Weronika Chrzanowska, head of fintech market development and management w ITCARD, Agnieszka Szopa-Maziukiewicz, prezeska Digital Fingerprints, Wojciech Bolanowski, doradca prezesa Velo Banku, Wojciech Fortuna, kierownik biura zarządzania aplikacjami i infrastrukturą w ITCARD oraz Daniel Jarząb, współzałożyciel i prezes spółki Payeye.

Przeczytajcie także: Comperia nawiązała współpracę z Blikiem

Cashless Breakfast to cykl porannych spotkań, podczas których rozmawiamy na najważniejsze tematy związane z branżą finansową a w szczególności z płatnościami elektronicznymi i nowoczesną technologią finansową. Jest to okazja do swobodnej wymiany poglądów w wąskim gronie fachowców. Partnerem głównym najbliższego, lutowego Cashless Breakfast została firma ITCARD.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies