Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Należność za ogłoszenie będzie można odroczyć. Olx zapowiada wdrożenie płatności PayPo

Operator platformy Olx anonsował udostępnienie płatności odroczonych PayPo przy okazji publikacji nowego regulaminu usług

Użytkownicy serwisu Olx otrzymali list, w którym operator platformy zapowiada wprowadzenie nowego regulaminu. Przy tej okazji anonsuje także udostępnienie nowej usługi polegającej na możliwości odraczania płatności przy pomocy narzędzi dostarczanych przez fintech PayPo. Nowy regulamin zacznie obowiązywać 30 listopada, jednak nie znalazłem w nim informacji na temat płatności odroczonych. Zakładam więc, że usługa zostanie wdrożona w późniejszym terminie. Dopytuję o to biuro prasowe Olx. Gdy otrzymam odpowiedź, zaktualizuję ten bądź napiszę nowy tekst.

Przeczytajcie także: Olx kończy współpracę z firmą Adyen

PayPo to polski fintech, jeden z krajowych liderów rynku odroczonych płatności, obok takich podmiotów jak Allegro Pay czy Twisto. Dzięki opracowanemu przez ten podmiot narzędziu, klient może zrobić zakupy i zapłacić za nie w późniejszym terminie. Jeżeli zrobi to w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia, nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Z tym że sprzedawca od razu otrzymuje pieniądze i może przystąpić do realizacji zamówienia.

Przeczytajcie także: PayPo w kolejnych sklepach stacjonarnych

Natomiast Olx to jeden z największych, o ile nie największy, serwis ogłoszeniowy na polskim rynku. Do tej pory za jego usługi można było płacić za pośrednictwem bramek dwóch operatorów płatności, a więc Adyen i PayU. Bramki te pozwalają na uiszczenie należności za pomocą szeregu popularnych instrumentów jak przelew internetowy pay by link, karta płatnicza czy Blik. Udostępnienie płatności odroczonych przez Olx oznaczać będzie nowe możliwości dla ogłoszeniodawców a dla operatorów płatności odroczonych – wejście na kolejny, nie taki oczywisty rynek.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies