Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatności odroczone od PayPo w kolejnych sklepach stacjonarnych. Właśnie wprowadziła je sieć salonów Homla

Wcześniej sieć Homla udostępniła płatności odroczone polskiego fintechu w sklepie online

Polski fintech PayPo, działający na rynku płatności odroczonych (BNPL z ang. buy now, pay later), poinformował o wprowadzeniu swoich usług do sieci salonów wyposażenia wnętrz Homla. Sieć udostępniła wcześniej rozwiązania PayPo w sprzedaży online, teraz będą one dostępne także w 59 sklepach stacjonarnych ulokowanych w ponad 30 miastach.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadza chat dla klientów

Firmy wyjaśniają, że płatności za zakupy w sklepach stacjonarnych można odroczyć w aplikacji PayPo. Wystarczy otworzyć listę dostępnych placówek i wskazać salon Homla, by skorzystać z przyznanego wcześniej limitu. Klient zabiera zakupy do domu i płaci za nie w trzech nieoprocentowanych ratach. Pierwszą w ciągu 30 dni, a kolejne po 60 i 90 dniach.

O udostępnieniu aplikacji PayPo w marketach App Store oraz Google Play mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl kilka tygodni temu. Aby ją aktywować, należy podać adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Następnie trzeba potwierdzić te dane, klikając w odpowiedni link w mailu oraz przepisując w aplikacji kod z SMS-a. Konieczne jest też m.in. podanie kilku podstawowych informacji osobowych

Przeczytajcie także: Podwyżki opłat w Twisto

Od czasu wprowadzenia tej nowości fintech pochwalił się też uruchomieniem swoich usług w Rumunii. O tym, że firma chce wyjść z ofertą poza Polskę było wiadomo od 2020 roku, a pilotażowe wdrożenie planowano na 2021 rok, ale prace przedłużyły się. Podobnie jest z kartą, którą fintech przygotowuje z Visą. Pierwotnie produkt ten miał się pojawić w ofercie w I kw. 2022 roku. Teraz mowa jest o II kw. 2023 roku.

Jeżeli zaś chodzi o sklepy stacjonarne, to z płatności odroczonych PayPo można już korzystać, oprócz salonów Homla, także w sieciach CCC i HalfPrice.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies